Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedsz/szednél fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedsz/szednél fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit buta kérdés, de elgondolkoztam a fogamzásgátló szedésén, 3 éves komoly kapcsolatom van. Viszont elég sok negatív véleményt olvastam róla, igaz pozitívat is, és nyilván mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete, biztos nem egészséges, de szeretnék neki adni egy esélyt. Tapasztalatokat is írhattok.
szept. 13. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem szedhetek mivel leiden mutációm van, így még csak olyan orvos sincs aki felírná. Természetesen nem is szedném ennek tudatában, nem szeretnék idő előtt elhalálozni embóliában. De volt olyan férfi, aki így is azt akarta volna, hogy mindegy mit, de valami hormonális fog.gátlót alkalmazzak. Vannak beteg férfiak, persze repült is.
szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem szedném.

Túl sok a kockázat, és még az sem 100%-os védekezés, ha fél órával a kelleténél később veszi be az ember, talán már akkor is cseszheti

szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg le leszek pontozva, én használtam, nem volt vele semmi gondom.

Előtte a ciklusom eléggé összevissza volt, amikor elkezdtem szedni rá pár hónapra kb órára pontosan meg tudtam mondani mikor jön meg, szóval tudtam vele tervezni. Nem vettünk észre semmi mellékhatást és hogy őszinte legyek a szexet is jobban élveztem óvszer nélkül.

Amikor eldöntöttük hogy gyereket szeretnénk nem szedtem tovább és kb egy hónap után össze is jött. Szóval ezzel sem volt gond.

Menj normális orvoshoz aki tényleg olyat ír fel ami neked jó.

szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
18 éves korom óta szedem, 34 vagyok most, volt közte pár év megszakítás. Először egy alacsony hormontartalmú kombinált tablettám volt, most ösztrogénmentes, mert már öregszem😅 + eü. okokból. Egyiknek sem volt különösebb mellékhatása, a szünetes években egyszerűen beállt a normál ciklusom. Volt egy gumizós évem is, leírhatatlan a két módszer nyújtotta biztonságérzet közötti különbség. A libidó szerintem azért alacsonyabb mellette egy kicsit a legtöbbeknek, mert elmarad a peteérés körüli megugrás, de ez simán kibírható. Hízni egy grammot nem híztam mellette.
szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

De jó végre IGAZI nőktől is hallani hogy szívesen szedik a tablettát. Ezeket fogom mutogatni majd ha olyan nővel hoz össze a sors akik mindenféle betegségekre, orvosokra, kitalációkra hivatkozva nem óhajtanak védekezni.


Vagy maximum azok gyereket akarnak tőlem. Jó kis szűrő lesz. Több ilyen választ!!

szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 te normális vagy? Mondjuk költői kérdés volt, mert nyilván nem.


Tudod sok nőnek igenis problémát okoz a hormonbomba, amit szed. Lutri, hogy szedés előtt te melyikbe fogsz tartozni. A sok negatív vélemény mellé írta 2-3 hölgy, hogy nekik semmi panaszuk nem volt szerencsére, akkor az ő válaszuk az etalon? A többit nem olvasod, mert a férfiagyad nem fogja fel? Amúgy már vannak férfiaknak is fogamzásgátlók, erőltesd magadra, ne pedig a nőkre!


Bár az ilyen férfiaknak a nő csak "másodrendű állampolgár" és szerintük kötelességük a férfinak örömet okozni, visszafelé meg ugye nem fontos. Kár, hogy neked is biztos lesz gyereked és ezt a felfogást tovább fogod adni :(

szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#6


Nekem nem derogál kifizetni a gumi árát, cserébe én is és a másik is biztonságban van és legalább elnyujtja az orgazmust is.

Sok nő meg nem is szedhet gyógyszert ilyen-olyan okok miatt.

200-300 ezret meg ha nem is erre, de másra is elver az ember (cigi, pia, hobbi, vásárlás stb..)

szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik erre nm képes hogy beszedjen egy tablettát az remélem fejfájásra sem vesz be semmit. Ugyanannyi mellékhatása van.
szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellékhatásaként terhes lettem 24 évesen. 11 hetes voltam mikor észrevettük.

Azóta nem szedek.

(10 éve).

Ha kellek a pasinak akkor húz gumit és utána megszakításos (mindig megbízható partnert találtam és nem volt probléma).

Aki meg nem akar jobb hogyha mihamarabb kiderül és húz a pokolba.

Mert elég nagy választóvonal az is, hogy a srác miért nem akar gumit húzni... és ha velem nem akar akkor az előttem lévő x nővel sem tette.

szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szedjétek egyétek!!
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!