Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszárium + pharmatex készítm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszárium + pharmatex készítmény elegendő kombináció fogamzásgátlás szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem szedhetnek hormonos fogamzásgátlót, gumióvszert használunk párommal már 12 éve.


Neki megfelel, de még sosem próbáltam gumi nélkül az együttlétet életemben, szóval szeretnék már váltani :D


Pharmatexről sok rosszat olvastam már, önmagában nem merném alkalmazni.

Ezért jutott eszembe a hüvelysapka, mellé valami hormonmentes krém\kúp stb.


Elégséges lenne ezt a kettőt kombinálni, ha nem szeretnék teherbe esni?


(Nőgyógyásszal is konzultálok majd, de addig jöhetnek válaszok, érdekel a véleményetek)


szept. 8. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem spirálom van 1 éve, eddig nem estem teherbe.
szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a sima pharmatex mellett sem estem teherbe soha. Sőt megszakításos mellett sem. Lehet nem is lehet gyerekem :D
szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Évekig használtam pharmatexet önmagában, ( belém élvezett a párom),

Később már évekig csak megszakítást,

Egyik mellett sem lettem terhes, de amikor 1x egy részeg éjszaka nem védekeztünk, egyből teherbe estem😔

Szóval szerintem biztonságos, főleg hogy nem is magában tervezed használni. Akik terhesek lesznek, simán nem tartják be az utasításokat rendesen, csak egyszerűbb a gyogyszerre fogni hogy szar, mint beismerni, hogy bénák/buták/felelőtlenek a hasznàlatához.

Csak 3 olyan embert ismerek aki így lett terhes, és a gyógyszert hibáztatta, aztán kiderült pár perc beszélgetésből, hogy a rossz használat volt az oka. Az egyik nem várta ki a 10 percet, a másik szájon át vette be, a harmadik meg szex után dugta fel a gyógyszert. Ennyit erről😂

szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Szájon át vette be??!?
szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Igen, személyesen ismerek ilyet. Még régről, középiskolai osztálytársam volt.
szept. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!