Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély így terhességre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély így terhességre? Többi lent.

Figyelt kérdés

24/L. 3 eve szedek fogamzasgatlot, van h 1-2 nap neha kimarad, de mindig potlom, sose volt eddig problema. 2 hettel a megvonasos verzes elott szexeltem a parommal, a megvonasos verzes tu pontosan jott meg mint mindig, es szokas szerint eros volt nagyon a verzes. Valamiert azert bepanikoltam utana, emelyegtem, fajt a fejem, hanyingerem volt (lehet a paniktol volt), a lenyeg megijedtem vettem egy tesztet es delutan megcsinaltam negativ lett.

Nem nyugodtam meg igy par nap mulva meg egyet vettem az is negativ lett.

Ekkor megnyugodtam és lefeküdtem a barátommal, de utána kicsit élénk vörösen véreztem. Újra pánik esetleg terhesség így még szerintetek fent áll?

Egyébként sokszor van gombás fertőzésem, lehet ez is állhat az útjábán vagy száraz voltam mert nem volt előjáték és kidörzsölt?…nem tudom

Kérlek nyugtassatok meg, hogy szerintetek a terhesség nem áll fent, mert nem szeretnék az lenni….



szept. 9. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Teszteltél, negatív = nem vagy terhes.

N

szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Tutira nem vagy terhes
szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok a babához!👶
szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!