Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire az esély a terhességr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire az esély a terhességre a leírottak alapján? (többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A menstruációm általában mindig 28 napra jön meg . Június 23-án kellett volna megjönni, de nem jött. Legutoljára május 26-án jött meg. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük, fújok bele levegőt és hiba még sosem volt rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . A párommal május 30-án voltunk együtt óvszerrel 2x,június 10-én 1x óvszerrel ,június 18-án 2x óvszerrel , mielőtt elélvezett volna ki is vette óvszerestől, nem bennem ment el . Menstruáció előtt mindig feszül a mellem és érzékeny, de most semmi.Parázok, hogy baba van a dologban,ahogy semmi előjel . Már csinálhatok tesztet?

jún. 24. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot késik eddig a menstruációd, én nem aggódnék, ez nem egy nagy dolog. Az hogy mindig pontos volt, nem azt jelenti hogy más miatt nem késhet. Sok minden miatt alakulhat késés. Normálisan védekeztek, nem megy el benned, szerintem innentől nincs miért aggódnod. Vehetsz tesztet nyílván ha szeretnél. Ha nem jön meg pár napon belül, és a teszt is negatív utána is, akkor keresd fel a nőgyógyászodat, hogy mi lehet az ok. De egyszeri késésnél még így sem aggódnék.
jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már meg kellett volna jönni akkor lehet tesztelni, megbízható lesz az eredmény.

Bár szerintem felesleges. Sokszor olvastam már itt, hogy egyesek gumiban sem élveznek el a párjukban, és/vagy fujkodják a gumikat hogy nem lyukas-e, de nem hittem hogy tényleg vannak ilyen hülyék. Így kb dugni sem érdemes, ha ennyire parázol, inkább sakkozzatok esténként, abból tuti nem lesz bébi...

jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Holnap reggel csinálok tesztet, hogy még pontosabb eredményt kapjak

jún. 24. 11:22
 4/5 A kérdező kommentje:
A teszt negatív,de még minidig nem jött meg..
jún. 26. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehességi tesztet kellett volna venni, nem IQ tesztet...
jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!