Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet esély a terhességre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély a terhességre? (többi lent)

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A menstruációm általában mindig 28 napra jön meg . Július 28-án kellett volna megjönni, de nem jött. Legutoljára június 30-án jött meg. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük, fújok bele levegőt és hiba még sosem volt rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől, nem élvezz belém sosem még óvszerestől sem . A párommal július 7-én voltunk együtt óvszerrel 1x, óvszerrel ,július 26-án 1x óvszerrel szintén , mielőtt elélvezett volna ki is vette óvszerestől, nem bennem ment el, de történt olyan hogy a análoztunk óvszer nélkül és olyan is hogy a nemiszervét az enyémhez hozzádörzsölte, de nem ment el egyszer sem bennem. Menstruáció előtt mindig feszül a mellem és érzékeny, most éreztem is, de elmúlt és nagy éhségek törnek rám,az még mindig jelen van. Parázok, hogy baba van a dologban. Már a teszt pontos eredményt mutatni , lehet szó terhességről vagy már túl parázom ?

júl. 29. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél tesztet
júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sperma nem ám valami Superman... ahhoz hogy terhes legyél legalább gumi nélkül kellett volna berakni... szerintem a para miatt késik. Túlizgulod.
júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Es ha baba lesz akkor mivan? A nok dolga a szules 😂🤣😂🤣😂🤣
júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ!

A trollok meg kezeltessék magukat.

júl. 29. 14:35
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Te már tettél fel ilyen kérdést egy párszor. :) De szerintem még azóta sem vagy terhes.
júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 1 napot késik, és te már pánikolsz. Okééé... 😐
júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tippek egy parakirálynőtől:


- A menstruáció simán csúszhat csomó faktor miatt, akár csak a stressztől is.

- Tesztelni megéri, relatíve olcsó, korán mutat eredményt. Legalább nyugodt az ember addig a 35 percig, ameddig megjön.

- A menstruációs és a terhesség legkorábbi jelei ugyanazok, nem érdemes azok alapján következtetni.

- "Lehetek-e terhes úgy...?" - Ez csak a rémtörténetek alapja, sosem vezet eredményre. Persze, csodák vannak, Jézus is megfogant, de az elmondottak alapján elég valószínű hogy, nem vagy az. Ugyanakkor látatlanban gyakori kérdésekről nem fog tudni senki sem tanácsot adni.


U.i.: Szuper, hogy használtok, ne hagyjátok el ezt a jó szokásotok. Még az análhoz se, mert könnyen összeszed a partnered valamilyen fertőzést.

júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parazol a terhessegtol akkor minek szexelsz?
júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, holnap reggel akkor csinálok egy tesztet, remélem, hogy nincs baba a dologban, mert még nem szeretnénk.
júl. 29. 17:23
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Legkozelebb akkor szexelj amikor gyereket akarsz
júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!