Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedsz/szednél fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedsz/szednél fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit buta kérdés, de elgondolkoztam a fogamzásgátló szedésén, 3 éves komoly kapcsolatom van. Viszont elég sok negatív véleményt olvastam róla, igaz pozitívat is, és nyilván mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete, biztos nem egészséges, de szeretnék neki adni egy esélyt. Tapasztalatokat is írhattok.
szept. 13. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Én még nem szexeltem de nem szednék mivel nagyon rossz hatással van ahogy olvastam
szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Van akire nincs rossz hatással.Nekem csökkentette a nemi vágyat és a fertőzesekre hajlamosabbak voltam.Soha többet!!!!!
szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Inkább ne. Hízni is lehet tőle. Drága is. Minek tömnéd magad felesleges gyógyszerrel, ha gumival is lehet csinálni?
szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Én híztam tőle elég sokat. Viszont ha tényleg oda figyelsz a szedésére, a legmegbízhatóbb fogamzásgátló módszer.
szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Szedjék a nök! Ha pedig meghizol fogy le, ha emiatt nem kivanod a szexet akkor ez van igy jartal attol meg lehet csinalni. Fertozesre ott a nödoki ne legyetek butak!!
szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Azért egy olyan kapcsolatban, ahol mindkét félnek elég magas a libidója, tartós kapcsolat, és még együtt is élnek, ott nagyon nem kifizetődő az óvszer, amikor éves szinten kiadsz 200-300 ezret gumira... A fogamzásgátlót ha egy normális, körültekintő orvos írja fel, azt lehet emberhez igazítani.
szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Használj hormonmentes spirált
szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem :/ kiprobalnam egyszer hogy milyen, mikor a parom tenylegesen belem meg el de ennyit nem er😅
szept. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Szedtem. Sajnos. 2 éve hagytam abba, most szenvedek a hormonoroblémákkal, a +19kg túlsúllyal (hormonbroblémák miatt nem megy le…), a méhemben a polippal (amit jövő hónapban fognak kiműteni), a progeszteron problémákkal, és a meddőségibe járunk, mert 2 éve nem esek teherbe. Összesen 2 év 10 hónapig szedtem alacsony hormontartalmú tablettát… életem legrosszabb döntése volt, amikor az első szemet bevettem…
szept. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Szedtem, de migrénes lettem tőle, folyton gombásodtam, hangulatingadozások, csökkent libidó, laktózérzékenység, ilyesmi járt vele. Ennyit szerintem nem ér a szabad szex :D Miután abbahagytam, kb 1 évig random, totál össze-vissza jött meg, valamikor 10 napos különbséggel, máskor kimaradt 2 hónap is. Orvos kellett, hogy rendbehozzam.

Persze, másnak semmi gondot nem okoz. De előre nem tudhatod, te melyik kategória leszel.

Nekem most spirálom van. A legjobb dolog a világon. A hormonális, mert a hormonmentes mellett majdnem minden ismerősöm teherbe esett. Mondjuk nekem már van 2 gyerekem, de úgy hallottam van már olyan, amit nem szült nőknek is felhelyeznek. Én inkább megbeszélném a lehetőségeket a tablettán túl az orvosommal és/vagy a párommal.

szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!