Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciat szedek a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciat szedek a tabletta szedes 16.napjan elfelejtettem bevenni a gogyszert, masnap 13:30 kor vettem be es tul leptem a 12 orat. A hianyos napon nem eltem szexualis eletet.Mikortol leszek ujra vedett?

Figyelt kérdés
Szombaton hagytam ki a tablettat elotte valo nap 11 kor vettem be a tablettat

#fogamzásgátló tabletta #Symicia #12 oranal tobb #16. Nap (3 het )
szept. 8. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
7 nap múlva amennyiben innentől kezdve nem felejtesz el megint bevenni tanít.
szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tabit*
szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es lehet esely terhessegre?
szept. 9. 06:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy filmtablettát hagyott ki a harmadik héten

A következő lehetőségek közül választhat:


1. Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egyidejű bevételét jelenti. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A tablettamentes időszak helyett folytassa tovább a következő csomag szedésével.


Valószínűleg valódi megvonásos vérzése lesz a második csomag beszedését követően, de jelentkezhet pecsételés vagy áttöréses vérzés a második csomag szedése alatt.


2. Abba is hagyhatja a csomag szedését, és folytathatja a 7 napos tablettamentes periódussal (jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el a tablettát). Ha az Ön fix kezdőnapján akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb tablettamentes szünetet tartson.


Ha a két javaslat valamelyikét követi, terhességgel szemben védett marad.


Ha elfelejtette bevenni a tablettát, és a tablettamentes szünetben nem jelentkezik megvonásos vérzés, a terhesség lehetősége fennáll. Forduljon orvosához, mielőtt a következő csomag szedését elkezdené.


Ez alapján van esély rá hogy ha nem használtatok gumit a tabletta mellett, de elég kicsi. Viszont fontos hogy ezt a szabályt amit ide írtam betartsd.

szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!