Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén! sokan szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! sokan szexeltek gumi nélkül, megszakitasossal?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
es nincs bennetek para hogy gyerek lesz? nyilvan aki nem vágyik még rá vagy nem olyan a partner stb
jún. 2. 10:13
 12/22 anonim válasza:
25%
sosem dugok gumival
jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
De csakis öszintén! Nehogy csaljatok vagy hazudjatok, mint szoktatok! Mert a kérdezövel együtt tudjuk, hogy szoktatok! De most öszintén!!!
jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak az a fontos, hogy megmosni a köv kör előtt, de legyen egy pisi is, mert a csőben is maradhat spermium.


Az előváladéktól normális esetben nem lehet teherbe esni, de elvileg vannak emberek kinek kerülhet bele spermium, de ez a kivétel.


Viszont van kockázat azért, mert azért előfordulhat hiba és nem sikerül kihúzni. Pláne mondjuk ittasan.

jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

#15

A #7 vagyok, kb ugyanezen a véleményen vagyok. Mégis le lettem pontozva... (Sokan nem tudják szabályozni a dolgot, de nem képesek beismerni.)

jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Mi óvszert használunk. Nem rég lett egyéves a kislányunk, most nem férne bele egy "becsúszott" baba.
jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

A férjemmel 28 évig így csináltuk,nem okozott gondot.

Bezzeg 28 évvel ezelőtt, esemény utáni tabletta bevételét követően mégis terhes lettem....:0

jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem használtunk a férjemmel gumit. Tablettát sem kellett szednem. Pontos naptár vezetésével, plusz a férjem jó szaglásával védekezünk. A bőröm, (főleg az izzadtságom és a hónaljam illatából) megérzi, hogy mikor ne szexeljünk úgy, amitől teherbe eshetnék. Abban a néhány napban csak "kézimunkázunk". A lányunk úgy született, hogy nagyon akartam a szexet, és nem hallgattam a figyelmeztetésére, nem hagytam neki választási lehetőséget.

Elalvás előtt meztelenül, szorosan összebújunk, sokszor úgy is ébredünk reggel. A rendszeres összebújástól annyira megismerte a bőröm illatát, hogy azt is meg szokta mondani előre, hogy megjön a mensim.

jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

gumi nélkül félek tőled,

hát bújjon melléd a bánat

jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!