Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén! sokan szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! sokan szexeltek gumi nélkül, megszakitasossal?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:08
1 2 3
 1/22 Lazy Lover ***** válasza:
41%
Csak úgy sexelek
jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Ez csak akkor volt, amikor spontán volt a dolog, mert nem tudtuk megállni 😁

Nyilván nem barátnő, hanem ismerőssel. Ráadásul úgy, hogy kapcsolatban volt.

jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Már nem, mert 20 év alatt, két srácomnak is sikerült célba érni, valószínű az "előszobából, vagy is előváladékból, mert hiába húztam ki "időben mégis megfogantak, de nem bánóm mert mindkettőtő derék ember lett!
jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
49 éves vagyok és egész életemben úgy szexeltem, kivéve 2 alkalmat, lett is két szép gyerekem belőle 😀
jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Mi is megszakítással "védekezünk" mert ha véletlenül össze is jön a gyerek akkor sem lenne gond. 30N/34F
jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Mi gumit használunk a párommal. 26/N.
jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Igen, szinte mindig így.

(21 éve élek nemi életet.)


Én személy szerint nem hiszek az így létrejövő terhességben.


Abban igen, hogy nem megfelelő időben történő megszakításnál bőven esélyes egy terhesség.


Abban is, ha nem lett lemosva élvezés után, és újabb aktus közben spermiumok kerülnek az előváladékba, amitől teherbe lehet esni.


(Az meg, hogy 21 éven át biztos csak szerencsém volt, vagy nem tudok, esetleg nehezen esek teherbe, szintén csak cáfolni tudom.)

jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Gumi nélkül, viszont nem megszakítással. Nem veszem ki, beleélvezek. Sajnos feleségem már nem lehet terhes. Amíg lehetett három gyerekünk lett.
jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Midig úgy csinálom.
jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Igen a legtöbb estben , az esetek úgy kb: 99 % - an .
jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!