Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondják folyton, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják folyton, hogy megszakitásossal sokan estek teherbe?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,2 hónapja kezdtem el így védekezni,elötte sokat olvastam mi, hogy is van stb és arra a következtetésre jutottam,hogy ha a fiú nem élvezett el még az aktus elött igy az elővádékban nincs sperma és időbe kiveszi akkor semmi eséje,szerintem akik teherbe estek azok vagy késön vették ki vagy el élveztek az aktus elött és úgy szeretkeztek igy már van sperma az előváladékban..
2014. dec. 9. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban van sperma csak mindenkinél más mennyiségben. Ha te kísérletező típus vagy hajrá.
2014. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi képes ennyire kontrollálni magát. Elég ha csak egyszer veszi ki kicsit késve. Ez akkor működhet, ha teljesen megbízol a párodban és nem gond, ha mégis baba lesz belőle.

Ha nem szeretnétek babát, akkor mindenképpen védekezzetek.

2014. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem olvastál eleget, az előváladékban esélyes, hogy már van sperma és ez nem csak második vagy többedik menetre vonatkozik (tehát első orgazmus előtt is előfordulhat sperma).

Akár 1 szerencsés katona is elég ahhoz, hogy a lány teherbe essen.

2014. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tán nincs píínz gumira?

Attól, hogy te (még) nem estél teherbe tőle, attól függetlenül nagy általánosságban teherbe lehet tőle esni.

2014. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Saavedro ***** válasza:
94%

"18 éves vagyok,2 hónapja kezdtem el így védekezni"


1. Ez NEM védekezés!!!!

2. Valóban 18 éves vagy?


"elötte sokat olvastam mi, hogy is van"


3. Biztos ez?


"ha a fiú nem élvezett el még az aktus elött igy az elővádékban nincs sperma"


4. Mi ez a baromság? Atyám... o.O Te akarsz szaporodni?


"és időbe kiveszi"


5. Honnan tudod? És ő honnan tudja?


"akkor semmi eséje"


6. De van, lásd az előző pontokban leírtakat.

7. *esélye


"szerintem akik teherbe estek azok vagy késön vették ki vagy el élveztek az aktus elött és úgy szeretkeztek igy már van sperma az előváladékban.."


8. Megintcsak egetverő baromság, már nincs türelmem tovább részetezni, az ELŐváladék, amiben VAN hímivarsejt, az nem az aktus után van, hanem közben/előtte. Egy normális mondatot nem tudtál írni.

2014. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%

Az előváladékban is LEHET sperma, és így bizony teherbe lehet esni.


Egyébként én szinte csak így védekeztem/védekezem (más módszer eddig nem vált be, allergia, stb, miatt) és szerencsére még nem volt gond. Nem a legbiztosabb módszer, de sokkal biztonságosabb, mint pl. az öblítés... Szóval sokaknak nem tetszik/nem válik be, de ettől még ez is egy ELFOGADOTT védekezési módszer.

2014. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

De nem teljesen mindegy, hogy miért esett teherbe az, aki ezzel a módszerrel teherbe esett?

A lényeg ugyanaz: megpróbálták alkalmazni a módszert, ennek ellenére terhesek lettek. És bizony a statisztika azt mutatja, hogy 100 nőből 1 év alatt 40 teherbe esik ezzel a módszerrel (védekezés nélkül 80). Miért gondolod azt, hogy ha 100 férfiből 40-nek nem sikerült időben kivennie, akkor majd a tiédnek sikerül?


Egyébként elárulom, hogy a férfiaknál van olyan, hogy az első "spricc" megelőzi magát az orgazmus érzését. Tehát azt hiszi, hogy kivette időben, közbe meg az első adag beléd ment.


18 évesen lehetne több eszed. Gondolom ha nem válik be ez a nagyszerű módszer, akkor meg sírsz és mész kaparásra.

Persze a te dolgod, csak nem értem minek rizikózni, ha van olyan módszer, ami mellett nem 40% az esély a terhességre egy év alatt, csak mondjuk 1%.

2014. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1. Van pénzem gumira.

2. A kérdést azért írtam ki,hogy pro-kontra érveket szerezzek, majd érveljem öket.

3. És volt már rá példa,hogy a gumi is kiszakadt és kellet 72 órás...

2014. dec. 9. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1. A guminál látod, ha baj van, és el tudsz menni esemény utániért. Ha a barátodnak az első spriccet sikerül beléd engednie, azt nem nagyon veszed észre (hiszen egy aktus során a nő is nedves, egy ml sperma nem igen tűnik fel), akkor veszed majd észre, ha nem jön meg.

Ha netalántán meg mégis van az előváladékban spermium, akkor pláne csak akkor veszed észre.


2. Az, hogy egyszer kiszakadt a gumi még nem jelenti azt, hogy a megszakítás jobb vagy biztonságosabb.


3. Nem csak gumi létezik a világon.

2014. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%

6-os vagyok.


Na én speciel sokkal biztonságosabbnak tartom a megszakításos védekezést, mint pl. a gyógyszer melletti belém élvezést... Persze ha nem lennék rosszul mindenféle szertől (kúp, tabletta, gumi, stb), akkor valószínűleg szednék valamit, de így más lehetőség nem nagyon maradt.

De az is igaz, hogy soha nem voltam együtt tizen/huszonéves srácokkal, az idősebbek pedig sokkal jobban tudják kontrollálni magukat.

Nem rábeszélni akarlak a módszerre, mielőtt kapnám itt a lecseszést, csupán leírom, én miért ezt alkalmazom.

2014. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!