Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondják folyton, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják folyton, hogy megszakitásossal sokan estek teherbe?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,2 hónapja kezdtem el így védekezni,elötte sokat olvastam mi, hogy is van stb és arra a következtetésre jutottam,hogy ha a fiú nem élvezett el még az aktus elött igy az elővádékban nincs sperma és időbe kiveszi akkor semmi eséje,szerintem akik teherbe estek azok vagy késön vették ki vagy el élveztek az aktus elött és úgy szeretkeztek igy már van sperma az előváladékban..
2014. dec. 9. 19:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

az érveket nem lehet érvelni.

bár van, aki szerint mindent lehet, csak akarni kell.

neked talán koncentrálni is elég lesz,hogy ne ess teherbe. hagyd a megszakítást a pi csába.

2014. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Általában olyankor használom ha elmegyünk valahova és nincs nálunk gumi tehát spontán szex... A fogamzásgátlot nem szeretné mivel nem szerinte nem jó ...
2014. dec. 9. 20:10
 13/20 A kérdező kommentje:
mármint hizlal stb...
2014. dec. 9. 20:13
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
A terhesség is hizlal.
2014. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
u don't say?
2014. dec. 9. 20:15
 16/20 anonim ***** válasza:
akkor hízlal, ha rosszat ír fel a doki.
2014. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Véleményeteket meg kaptam... inkább gumival fogom csinálni mint eddig esetleg akkor nélküle ha nincs nállam és nagyon nem birjuk akkor is keveset...nem éri meg folyton kockáztatni
2014. dec. 9. 20:27
 18/20 Saavedro ***** válasza:
Már ezzel is kockáztatsz, de látom értően végigolvastad amit írtam...
2014. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy, a fogamzásgátló nem hizlal, vagy csak nem mindegyik, nem tudom, mivel én egy fajtát szedek kb másfél éve és még egy grammot se híztam és minden a legnagyobb rendben van velem.

A többiek leírták, hogy miért veszélyes ez a megszakításos módszer, úgyhogy ezt nem részletezném, csak annyit, hogy nagyon kockázatos.

Nálam a tabletta bevált, igaz én 24 éves vagyok, nem 18.

Jobb, ha maradsz az óvszernél.


"esetleg akkor nélküle ha nincs nállam és nagyon nem birjuk akkor is keveset...nem éri meg folyton kockáztatni"

Véleményem szerint akkor se, inkább ekkor legyen orál, vagy ujjazás, de semmiképpen se megszakításossal.

Gondolom hallottad már azt a kifejezést, hogy BIZTONSÁGOS SZEX.

Szerintem ebbe a kategóriába a megszakításos nem tartozik bele.

2014. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

5-ös, mielőtt annyira okosnak hiszed magad, a kérdezőt meg egy született hülyének állítod be:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Javaslom a 9., 11., 13. válasz elolvasását.


Egyébként ugyanazt tudom elmondani saját tapasztalatok alapján, amit itt a 10-es válaszoló.

12 éve védekezek így, soha nem csúszott be hiba. (Nem vagyok meddő, van gyerekem, nem véletlen volt. 4 kapcsolatom volt, nem hiszem, hogy mindnek szuperképessége volt, hogy időben ki tudta venni. Jó, 1 köc$ög volt köztük, aki kb 4x belém élvezett annak ellenére, hogy megbeszéltük, hogy nem fog, de ő szándékosan csinálta. Szerencsére nem lett belőle gond, meg nem sokkal rá kidobtam a p...ba.)

2015. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!