Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési lehetőségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk, de ma vettem be eseményutáni tablettát! A barátom nem szereti az óvszert, én meg nem szeretnék gyógyszert iratni! Milyen védekezési lehetőségek vannak még? 14/L
2010. aug. 27. 21:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

12:02 vok

egyébként én nem feküdnék le olyannal, aki nem hajlandó gumit húzni, igaz én se szeretem és a barátom se de mivel még nem áltam készen a tabira,ezért kénytelenek voltunk és ez nem is baj!

2010. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sokra mész a felelősségteljességeddel, ha közben szétcseszed magad a gyógyszerrel. 18 év alatt szerintem senkinek nem szabadna gyógyszert szednie, sem hüvelygyűrűt használni, azokról az orvosokról meg akik felírják ilyen fiatalon, megvan a véleményem. Miért nem lehet felhúzni azt a nyamvadt gumit? Barátod nem szereti az óvszert, ezt megértem, de a legtöbb NORMÁLIS pasi felhúzza, mert szereti annyira a barátnőjét, hogy nem teszi ki az abortusznak, vagy hogy szétcsessze magát 72 órásakkal vagy fog.gátlóval. Kedves kérdező! Elnézést a hangvételért, de ne légy már hülye! 14 éves vagy basszus, az a pasi aki nem húzza fel a gumit, elmehet a francba. Az a baj hogy majd csak évek múlva, ha valami bajod lesz emiatt, és már barátod sem lesz (valljuk be az emberek 99%-a nem 14 évesen találja meg a nagy Ő-t) akkor fogsz rájönni milyen buta liba voltál, hogy hagytad magad tönkretenni.
2010. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Annyit még hozzáfűznék, hogy ha minden kötél szakad, és nem húztok gumit, ott vannak a helyi spermicidek (hüvelykúpok, hüvelytabletták), megszakítással együtt alkalmazva már egész biztonságosak, vagy legalábbis jobb mint a semmi. De szerintem nyugodtan húzza csak fel a gumit, az a biztos.
2010. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:15

ha ezt 12:02nek írtad (nekem).

az én barátom felhúzza a gumit és én megmondtam mért váltok át gyógyszerre (nem azért mert a barátom nem húzná fel a gumit). egyébként meg mindegyik orvos kiír gyógyszert 18 alattinak is. mondjuk az már más hogy 15 fölött, és az alatt nem mindegyik.

2010. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tudod miért írják ki 15 évesnek is a tabit? Mert nincs más választása. Ha nem írja ki, akkor következő hónapban 72 órásért megy vagy abortuszra. És úgy gondolják, hogy ez a kisebbik rossz.
2010. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az tény hogy a kisebbik rossz. De én inkább azt mondanám nekik hogy használjanak óvszert még egy pár évig. De nem is az orvosokat akarom hibáztatni első sorban, hanem az olyan 14 éves KISLÁNYOKAT, akik még ki sincsenek fejlődve rendesen, de már nem jó nekik a gumi, gyógyszer kell.
2010. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a 75%-osnak írtam igen, legalábbis az első felét. Ha te 15 évesen gyógyszert akarsz szedni, hát tedd, te dolgod, úgy teszed tönkre magad ahogy akarod, de én mást inkább lebeszélnék róla.
2010. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
16 bocsi :)
2010. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!