Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési lehetőségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk, de ma vettem be eseményutáni tablettát! A barátom nem szereti az óvszert, én meg nem szeretnék gyógyszert iratni! Milyen védekezési lehetőségek vannak még? 14/L
2010. aug. 27. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem dugsz
2010. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

anál:D

<===3

2010. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
zuhanyfüggöny gumi helyett
2010. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
azért majd 3-4 év múlva ird már meg hogy megérte-e ennyi idősen elveszteni a szüzességed!
2010. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

hüvelygyűrű

meg asszem van valami kúp is, de annak nemtom mi a rendes neve

2010. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
ilyen idősen más nem igazán van. ha anyud tudja és beleegyezik akkor kicsit tágabb a választék. (habkúp meg ilyesmik) de további információt itt találsz: www. a-ha.hu
2010. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2010. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. aug. 27. 21:28
 9/28 anonim ***** válasza:

Hüvelygyürű, de az is hormonális mint a tabletta. Pharmatex termékek. Olvastam róluk jót is, hogy van akinek bevált, meg olyat is, hogy inkább azok használják, akiknél nem gond, ha becsúszik egy kisbaba:)

Írd meg google-be, és nézz utána. Neked kell eldöntened, hogy melyik, és esetleg kockáztatsz-e.


Tabletta, óvszer, hüvelygyűrű, és a pharmatex termékek, ahol van hab, kúp, tampon stb. Több lehetőséget nem tudok:)


Személyes tapasztalatom csak a tablettáról van. 2 év alatt eddig védett mindig. De nem szívesen szedem, mert hormontartalmú. De még babát 1,5 évig nem szeretnék.


Remélem tudtam segíteni.


22L

2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valami hasznos!:)
2010. aug. 27. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!