Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési lehetőségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk, de ma vettem be eseményutáni tablettát! A barátom nem szereti az óvszert, én meg nem szeretnék gyógyszert iratni! Milyen védekezési lehetőségek vannak még? 14/L
2010. aug. 27. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Többiek mindent leírtak már. Btw gratulálok, hogy nem védekeztetek, nagyon okos ötlet volt. Az, hogy 14 vagy még pompásabb. Az óvszer és a tabletta egyébként a legbiztonságosabb, én tablettáztam, de elegem lett belőle, utálok minden gyógyszert, úgyhogy másfél év után abbahagytam. Most óvszerrel védekezünk, barátomnak semmi kifogása, ha meg lenne dobnám is a francba. Elvégre nem ő lenne terhes hanem én ha nem védekeznénk, ennyi áldozatot meg lehet hozni. Helyileg alkalmazandó cuccokban nem nagyon bízom. 20/L
2010. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló kúp. Feldugod, felszívódik, azt adj neki!


Bár 14 évesen örültem, ha a játszótérre kimehettem. Nemhogy szexeljek... hová süllyedt a mai világ...

2010. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Járjál tűsarkúban csárdást a barátod heréin. Vagy 14 évesen inkább tedd le a kukit és ragadj könyvet.
2010. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal korban az egyetlen normális védekezési módszer az óvszer. Ha a barátodnak fontosabb a kényelme, mint a te egészséged, akkor egy undorító, szánalmas ember.


A tabi, hüvelygyűrű, injekció hormonos, így 14 éves korban egyáltalán nem ajánlott.

A spermicidek nem túl hatásosak (bár megszakítással együtt még mindig jobb, mint csak a megszakítás).

Spirált nem tesznek fel neked ilyen idős korban.


Szóval vagy nem szexeltek, vagy a barátod kibírja az óvszert. Vagy maradtok ennél a csodálatos módszernél, és nemsoká anyuci leszel, vagy tönkremegy a szervezeted a 72 órás tabiktól.


Ha 14 évesen szexelsz, legalább legyen már eszed. Szted mennyit ártottál most magadnak ezzel a tablettával? Akkora hormon adagot tartalmaz basszus. Megérte???....

2010. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

istenem. sokan szidják a csajt, mert 14 évesen vesztette el. nem mindegy az nektek? főleg, hogy nem tudjátok a részleteket, pl, hogy mióta van együtt a pasijával. én szintén 14 voltam amikor elvesztettem, a barátom 15 szülinapján történt. akkor már 11 hónapja jártunk és azóta is együtt vagyunk, szeptemberben leszünk 5 évesek.

18/L

2010. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

én is 14 évesen vesztettem el az akkori barátommal akivel már 9 hónapja együtt voltam. jó azota nemvagyunk együtt.

de amugy szerintem is a gumi a legjobb

2010. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

Én meg 15 évesen vesztettem el, mégis lecseszem a kérdezőt. Miért? Mert nekem volt annyi eszem, hogy ha már szexelek, akkor védekezéssel csináljam!! Ne utána rohangáljak esemény utániért, ami mellesleg teljesen szétba**a egy ilyen fiatal lány hormonrendszerét. Meg mondjuk a barátom nem hisztizett, hogy szar az óvszer.

Ne védjétek már. Nem azon van itt a hangsúly, hogy hány éves, hanem azon, hogy egy felelőtlen kiscsaj, aki nemsoká mehet majd abortuszra, mert hiába mondjuk, úgy sem fog gumival védekezni!

Ha a pasidnak arra van esze, hogy 14 éves kislányokat dugjon, akkor húzza fel azt a tetves gumit! Mégis mit vár? Hogy majd 14 évesen tabit szedsz vagy abortuszra mész? Szánalmas!!

2010. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Leila3 ***** válasza:
Például a hüvelygyűrű,ami biztonságos,és kényelmes is.Vagy nekem még ajánlotta a nődokim a mini spirált,azoknak akik még nem szültek,de én olyat nem akarok.De szerintem tuti a hüvelygyűrű.
2010. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű is hormonos. Mit nem lehet ezen felfogni? 14 éves ne szedjen már hormonokat!!!
2010. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

én 15 voltam.(pont szülinapom után történt). a barátommal most is együt vagyunk.

De felelősségteljesek vagyunk...

a mostani tabletták nem tartalmaznak már annyi hormont és ha a doki felírja akkor nem értem mit kell csesztetni a kérdezőt. orvos tudja mit kell felírni -.-'

én most fogok átváltani tabira mert az óvszer karimája mindig kidörzsöl és utána egy hónapig fáj :S

16L

2010. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!