Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb de hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb de hatásos fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 17:39
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20 Kötekedj és ítélkezz máshol.

Örülj ha neked nem kell megnézni semminek az árát, én nem vagyok ilyen helyzetben. Páromnak volt olyan mikor enni és én vittem, nem mindig tud bele adni a gyógyszerbe. Nyáron most dolgozni fog akkor fizeti, de ezt folyamatosan kell szedni így állandó kiadás.

2021. máj. 30. 13:27
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nem kell szexelni ha nincs pénzetek védekezni. Meg van oldva nem?
2021. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként most jut eszembe... Mindig a legszegényebb emberek szexelnek állandóan felelőtlenül, nekik sincs pénzük a fogamzásgátlásra. Ott rendszerint van 5-6 gyerek emiatt. Nálatok is ez lesz. Enni sincs mit de a szex a lényeg. Mindig elborzadok mikor ezt látom a tv-ben. Utána meg pénzért kuncsorognak. Ez is egy életcél! Hajrá! Amíg terhes vagy addig sem kell a fogamzásgátlóra költeni!!
2021. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23 Nem mondta senki, hogy enni nincs mit, mint írtam a pénzem éppen az iskolai kiadásokra és az étkezésre megy el. Valamint nem kuncsorogtam, nem kértem!ÉRDEKLŐDTEM melyik amelyik olcsóbb gyógyszer!!!
2021. máj. 30. 13:54
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

Te írtad, hogy a párodnak nem volt mit ennie se. :D

Amúgy úgy írsz mint valami kisiskolás. Hány éves vagy te? Elég alap lenne, hogy megbeszéled a szüleiddel a fogamzásgátlást. Gondolom következő kifogás, hogy velük nem lehet erről beszélni, ők is szegények, nekik sincs mit enniük blablabla.

2021. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

20 vagyok, igen páromnak volt olyan, mert nem tudott hazamenni a szüleihez akkor és már nem votl nála több pénz. Ha megbeszélem a szüleimmel attól nem lesz több, én dolgozom diakmunkan és ők is támogatnak de nem sokkal tudnak mert 2 kisebb testvérem van. Ezt kell beosztanom. És igyekszem beosztani, spórolni amin csak tudok.


Több aljasságra nem reagálok, nem azon kellene mocskolódni, hogy barátomnak volt, hogy nem maradt kajára pénze hanem a kérdésre felelni!

2021. máj. 30. 14:10
 27/33 anonim ***** válasza:
67%

20 évesen olyanokat írsz, hogy nagypapádnak is felírtak olcsó vérnyomáscsökkentőt. 😂 Te agyilag kb 10 éves lehetsz.

Ha meg ilyen mélyszegénységben éltek, akkor továbbra is azt javaslom, hogy ne szexeljetek. Vagy legyél terhes és vedd fel a segélyt. Ennyi a választásod! Gondolom nem vagytok túliskolázottak sem.

2021. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27 Igen felírták neki mert a hatóanyag ugyanaz de más gyártó így olcsóbb.Háziorvos mondta nem én találtam ki. Hiába próbálsz belém állni, rosszindulatú ember vagy.

Mindketten főiskolára járunk párommal, így nem vagyunk aluliskolázottak. De éppen ezért mert tanulunk nincs főállású munkánk.

2021. máj. 30. 14:17
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
😂😂
2021. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
66%
A spirálon nem gondolkoztál esetleg? Igaz hogy egyszerre egy nagyobb kiadás de 5 évig nem kell vele foglalkozni.
2021. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!