Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb de hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb de hatásos fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 17:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10 Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki min spórol. Mindenki azon spórol amin tud!!
2021. máj. 29. 16:16
 12/33 anonim ***** válasza:
54%
Jangee-t szedek. 7200-ért váltottam ki múltkor. De nem ár alapján írja fel a nőgyógyász. Ebben nem tudsz így válogatni, mint a boltban, hogy melyik áru az olcsóbb.
2021. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
12 Ez nem igaz, egy sima vérnyomás csökkentőt is kiírtak nagypapámnak mert jelezte olcsóbbat akar, Van erre lehetőség, ezért is érdeklődtem, melyek az olcsóbbak.
2021. máj. 30. 09:55
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
A vérnyomáscsökkentő és a fogamzásgátló nem egy kategória. Lehet hogy felír neked egy olcsóbbat, de olyan durva mellékhatásai lesznek hogy fogamzásgátlót kell váltani és utána lehet pont egy drágább fog bevállni.
2021. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
14 Hiába kardoskodtok itt, van akinek meg kell néznie a kiadásokat és le kell faragni belőle. mellékhatása meg ma már bárminek lehet.
2021. máj. 30. 12:12
 16/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem kardoskodás, de látjuk hogy megy ez. Szerinted felírnak neked olyat ami nem is megfelelő de olcsó? Az egészségeddel játszol. Vagy direkt provokálni vagy itt? Nem értelek. Ha meg nem fér bele neked 3 havonta 7 ezer forint plusz kiadás, ne szedj tablettàt. Én sem keresek sokat de ennyit félre lehet tenni. Egy hónapra kicsivel több mint 2 ezer forintra jön ki. Vagy fizessétek felesben a pároddal. De gondolom erre is jön a kifogás miért nem jó.
2021. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16 Ez nem kifogás, hanem tények. Ha valamire nem telik akkor nem.

Mindketten tanulók vagyunk még, korlátozottak a lehetőségek. Diákmunkán dolgozom, de az meg az iskolai dolgokra, étkezésre megy el. Párom meg fizetős szakon van, diákhitellel, és neki úgy vannak órái alig tud dolgozni.De nem más pénztárcájában kellene turkálni hanem az eredeti kérdésre válaszolni.

2021. máj. 30. 12:28
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Én se értem miért pont egy ilyen komoly gyógyszeren próbálsz spórolni. Mellékhatásai mindennek van, de nem mindegy hogy milyen. Ha neked megéri tönkre vágni a szervezeted akkor csináld
2021. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18 Ha már ennyire az anyagi helyzet lett a téma, nem csak ezen spórolok hanem sok mindenen és elég drága dolog sajnos a fogamzásgátlás bármely módja ha óvszert vennénk sem jönne ki olcsóbban.
2021. máj. 30. 12:48
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

Hiszen te tetted fel a kérdést, hogy melyik OLCSÓ. Akkor szerinted nem függ össze az anyagi helyzettel?

Amúgy ha felesben fizetitek akkor tegyük fel 3 hónapra kell 4-4 ezret beleadnotok nagyon max. Ha ennyi sem megy akkor ne szexeljetek. Csak a rinyálás megy meg a kifogások. Vegyél valami olcsó szart akkor.

2021. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!