Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Én most Tri-Regol-t szedek. 3 havit szoktam venni. Van ennél olcsóbb gyógyszer is?
2013. okt. 7. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb?

Hát ne szexelj.

az a legolcsóbb.

2013. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
cipromix talán 700 körül van egy havi
2013. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz pont a fogamzásgátlón spórolni? Én is szívtam a fogamat amikor kiváltottam a gyógyszeremet és majdnem 8 ezerbe került 3 havi (amit aztán nem is tudtam szedni mert 1 hét után annyira rosszul lettem hogy váltani kellett), de inkább 3 havonta 6-7-8 ezer, mint hetente pelenka, popsikenőcs miegymás....Biztos van a Te gyógyszerednél olcsóbb is, de ha már ehhez van hozzászokva a szervezeted miért bolygatnád meg? Amúgy ha sokallod vegyél csak 1 havit. Ugyan ott leszel 3 hónap után, ha csak havonta veszel, de a "szemnek" jobb lesz látni hogy mégis olcsóbb...Beszélj az orvosoddal és kérj tőle tanácsot. Én lindynettet szedek, 6 körül van 3 havi adag.
2013. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt olvastam, hogy ez nem kimondottan fog.gátló csak olyan hatása van és csak fél évig lehet szedni.
2013. okt. 7. 11:30
 5/9 A kérdező kommentje:
A cipromixre gondoltam az előbbi kommentemmel. Azért gondolkodom váltásban, mert mostanában a 14-15-ik gyógyszer szedésénél előjönnek a pattanásaim és majdnem egy hétig véres vagy barnás folyásom van. Most pedig 1 nappal hamarabb megjött. Gyógyszer mellett nekem mindig pontosan megjött. Most meg már 3 hónapja így van.
2013. okt. 7. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az aszpirin. A két térded közé szorítva kell használni, kiesnie, elmozdulnia nem szabad. Egy tabletta többször is használható.
2013. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
én Lindynette-et szedek, és kb. 6700 ft. Ennél olcsóbbat nem tudok, maga a gyógyszer pedig nekem bevált. Mondjuk ez sokat nem jelent, mert mindenkinek más passzol a szervezetéhez!
2013. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a mellékhatások miatt akarsz váltani, akkor drágábbra kellene inkább... minél olcsóbb egy tabletta, annál valószínűbb, hogy kellemetlen mellékhatásai lesznek. Ne ez legyen a szempont!
2013. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Minél olcsóbb, annál rosszabb. Azért olcsó, mert támogatja a tb, mert ezek az olcsó tablettáknak csak a mellékhatás a fogamzásgátlás.

Ezek mind nagyon magas hormontartalmúak!

2013. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!