Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell hasznalni kiegeszito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell hasznalni kiegeszito fogajzasgatlot abban az egy hetben amikor nincs bent a gyuru, vagy ved akkor is?

Figyelt kérdés

#kiegeszito fogamzasgatlo
2020. nov. 20. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ír a betegtájékoztató?
2020. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor is véd, ha nincs bent, de csak ha az előírás szerint használod.
2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Errol nem ir semmit. Csak arrol, ha a harom het alatt "kerulne ki" harom orat lehet maximum kint, utana mar nem megbizhato, anno a tablettat szedtem, az vedett a szunet ideje alatt is. A huvelygyuru eseteben viszont nem talalok errol semmit.
2020. nov. 20. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:

a tájékoztató vége felé van egy ilyen rész:

- elfelejtett új gyűrűt felhelyezni az egyhetes gyűrűmentes időszak után?

Ha a gyűrűmentes időszak hosszabb volt, mint 7 nap, helyezzen fel új gyűrűt, amint eszébe jut! Ha a következő 7 nap során nemi életet él, alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert (például óvszert)! ---> nekem ebből az derül ki, hogy a gyűrűmentes fix 7 napban véd, probléma akkor merülhet fel, ha a "szünet" hosszabb volt, mint 7 nap.

Egyébként ugyanúgy működik mint a tabletta, folyamatosan védeve vagy, ha rendesen alkalmazod, de ha bizonytalan vagy, hívd fel a nőgyógyászod. (Én használtam másfél évig és természetesen éltem nemi életet a gyűrűmentes héten is.)

2020. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!