Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye feleslegesen izgulok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye feleslegesen izgulok?

Figyelt kérdés

Először volt részem szexben, párommal óvszert használtunk. Sosem tette be nekem anélkül. Viszont az óvszer felhelyezésénél bénáztunk kicsit és először fordítva álltam neki rágörgetni, párom egyből segített és megfordította. Ám én tökre félek, hogy emiatt előváladék kerülhetett a hüvelyembbe. (Nem élvezett el bennem még gumiban sem.) Nem szeretnék terhes lenni.

A ciklusom közepén vagyok egyébként, Két hete jött meg legutóbb.


Remélem nem lesz gond és csak azért félek így mert még nem volt hasonló élményem. Szerintetek lesz gond? Mondjátok, hogy nem olyan egyszerű teherbeesni :D


2020. jún. 14. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hányingerszerű érzés, meg a hasfájásszerű érzet, lehet annak is az jele, hogy feszült vagy, és túlaggóod magad emiatt. Nálam is szokott ilyen lenni, ha nagyon ideges, feszült vagyok, vagy ha stresszelek valami miatt.
2020. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam rá.

Egyébként még észrevételként annyit, hogy kissé talán szorulásom van, mondjuk a kevés ételbevitel is hozzájátszik ehhez valószínűleg.

Mindenesetre nem jó a közérzetem ezek miatt, meg a hülye idegeskedésem miatt.


De ha nem produkálnék ilyen tüneteket, akkor nem idegeskednék ennyire, semmi bajom nem lenne.


Köszönöm egyébként a választ!

2020. jún. 17. 18:14
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, még bármikor elvetetheted, egyelőre még legális Magyarországon.
2020. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre valaki, aki tudja, hogy milyen válaszokra is van szükségem.
2020. jún. 20. 10:19
 15/15 A kérdező kommentje:

Lezárásként:


30. napra megjött a vérzésem.

2020. júl. 2. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!