Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye feleslegesen izgulok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye feleslegesen izgulok?

Figyelt kérdés

Először volt részem szexben, párommal óvszert használtunk. Sosem tette be nekem anélkül. Viszont az óvszer felhelyezésénél bénáztunk kicsit és először fordítva álltam neki rágörgetni, párom egyből segített és megfordította. Ám én tökre félek, hogy emiatt előváladék kerülhetett a hüvelyembbe. (Nem élvezett el bennem még gumiban sem.) Nem szeretnék terhes lenni.

A ciklusom közepén vagyok egyébként, Két hete jött meg legutóbb.


Remélem nem lesz gond és csak azért félek így mert még nem volt hasonló élményem. Szerintetek lesz gond? Mondjátok, hogy nem olyan egyszerű teherbeesni :D


2020. jún. 14. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Relax!

Nem vagy terhes!

2020. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Persze hogy feleslegesen izgulsz. A gyermekvállalástól nem kell félni, a világ legszebb dolga. Gratulálok a gyermekhez.
2020. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy terhes.:)
2020. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A második egy pöcs, relaxáció!
2020. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást.


Egyébként nem tudom mennyire normális, de egy kis vér távozott nekem onnan. Nem közvetlenül az esemény után, hanem néhány órára rá. Ez mennyire furcsa? Valamint olyan érzésem van, mintha buborékok lennének benn. Nem tudom mennyire érthető ez így.

(Mondjuk ez a buborékozás ez máskor is tapasztalt dolog, szerintem a ciklusom része, de aztán nem tudom.)


Ti nem tapasztaltatok ilyet?

2020. jún. 14. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Most ágyazódik be a magzat. Ha buborékosat érzel, akkor fiú lesz.
2020. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel terhes ne aggódj, a vérzés lehet attól hogy ha egy kicsit durvábban csinálta mint eddig vagy valami hasonló ok miatt (már ha más tüneted nincs)

Ezt a buborékzást nem tudom hogy érted ott lent vagy a hasadnál?

2020. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal teljesen normális, ha van egy kis vérzés. Ennyitől nem fogsz teherbe esni.
2020. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A hasamnál, igazából nem buborékozik semmi, csak az érzést ehhez tudom hasonlítani. Ezt az érzést tapasztaltam máskor is már ovuláció környékén, szóval erre találtam magamnak kifogást.


Egyébként azóta is rettegek valamiért. Akárhogy magyarázom magamnak, hogy nem történhetett baj, hiszen védekeztünk, én akkor is stresszelek, mint valami hülye.

Szerintem ez olyan mértékű lett, hogy már mindenféle tünetet beképzelek, ami valójában nincs.

Fájdogál a hasam egyébként még mindig kicsit, illetve nem is fáj, de furcsának érzem ott alul. Gyanakszom arra, hogy mivel nem volt túlságosan gyengéd a szex, amiatt volt az a kevéske vérzés is, (egyébként azóta az elmúlt, de akkor sem volt számottevő) és amiatt érzem talán még mindig furcsának magam alul. Aztán lehet, hogy már a menstruációm előjelei ezek, de most nem tudom összehasonlítani objektívan.

De nyugtalanít azért, még annak ellenére is, hogy tudom, hogy a terhesség első jelei azért csak ritka esetben jelentkeznek ennyire, de ennyire korán.


Mindenesetre nagyon kell fegyelmeznem magam, hogy ne hatalmasodjon el rajtam ez a félelem a terhességtől, mert már komolyan ha engedek neki, szinte a hányinger kerülget, de tényleg. Étvágytalan is vagyok azóta.

Soha a büdös életbe nem vártam még ennyire a menstruációmat, nem tudom mi lesz velem, ha késik és nem jön meg. Még van kb 1 max 2 hete. Márpedig amilyen lelkiállapotban vagyok simán késhet.

Hjajj ez a szex dolog lehethogy nekem még lelkiekben váratlan volt.


Köszönöm egyébként a megnyugtatást, most minden cseppre szükségem van az idióta túlagyalásom miatt.

2020. jún. 17. 09:59
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy feleannyira sem érdekel idegen embereket a problémám, de a remény nevében, hogy talán mégis van valaki szívén viseli e fiatal lány sorsát pontosítanék.

Bár amúgy ezt a kérdést is csak magamnak írtam, hogy kibeszéljem magamból a félelmem.


Tehát június 3.-án jött meg legutóbb, párommal pedig 13.-án voltunk együtt, tehát a 10. napomon, az még nem annyira a ciklus közepe szóval pozitívan ért az utánaszámolás.


Viszont aggaszt a hányingerszerű tünet és a furcsa hasfájásszerű érzet, néha szúrás. Csak ezek vannak jelen.


Dehát ezek nem lehetnek a vérézésem előfutárai, mert korán van, de nem is hasonlítanak mondjuk.


Remélem csak nem tudom megkülönböztetni az emésztőrendszeri problémáktól, az lenne a legjobb.

2020. jún. 17. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!