Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Vagy feleslege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Vagy feleslegesen izgulok?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet, mert már 5 napja késik. Kb 3 hete voltam együtt a pasimmal, úgy hogy menet közben kiszállt. Negatívot mutatott a teszt, attól még elképzelhető, hogy terhes vagyok? Nincs semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Máskor már fáj jó előre a mellem meg a hasam, most meg semmi. De egyébként sincs semmi bajom, se hányinger, se szédülés. Nem tudom, akkor mitől késik.
2010. máj. 8. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha biztosra akarsz menni vegyél még 1 tesztet.
2010. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
védekeztetek vagy valami..?
2010. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elöző vagyok:

de hogy érted "menet közben kiszállt" ugyhogy mielőt elélvezett volna akkor?


előváladék is tartalmazhatt spermiumot , a terhességteszt sem 110% vegyél még 1et leagaláb (másfajtát)

2010. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen mielőtt elment szállt ki éppen hogy. Eléggé a végén.
2010. máj. 8. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
nemtudom mit kell össze-vissza izgulni, h jajj nem jön meg meg jajj nem fog megjönni, mikor még ok sincs rá. azért nem jön meg, mert ezen görcsölsz. nyugidj szépen meg. egyébként meg a teszt 2 hétre rá biztosan mutatja ki. szóval ha azt láttad ott h nem vagy terhes, akkor nem vagy. de ha ennyire izgulsz, vegyél még egy tesztet. de jobban járnál azzal, ha szépen megnyugodnál.(: sokmindentől késhet, időváltozás, lehet h felfáztál kicsit, stb. és amúgy 5 nap nem a világ.(: csak nyugi.(:
2010. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg? Ha dugtok, LEHETSZ terhes.
2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 13:02

de az akérdés LEHET-e :)? és sajnos lehetc de nagyon kicsi esélyel

2010. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:16-nak igaza van....lehetsz de kis eséllyel...de vegyél még egy testzet és ha tovább késik akkor meg menj nődokihoz
2010. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A negatív teszt is tévedhet. vegyél egy másikat és végezd el újra. amúgy meg nem kiszállással kell védekezni, mert az nem védekezés.
2010. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!