Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Nagyon izgulok.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 10 napja pettingeltünk. Úgy történt, hogy olyan fél percig a péniszem hozzáért ott lent, de nem a hüvelyéhez. Legalábbis én nem emlékszem, hogy a hüvelyéhez ért volna, természetesen nem tettem be, nem volt rajtam gumi. Nem is mentem el előtte, tehát előváladék lehetett rajta, de más nem. Erre rá 10-12 perccel megujjaztam, de az is tartott kb 5-6 másodpercig.. Most azon izgulok, hogy vajon mehetett-e sperma az ujjazástól a hüvelyébe. Elvileg 8 napja kellett volna megjönnie, 9 napja érezte is, hogy meg fog jönni. De azóta semmi, egészen máig, ma is érezte egy kicsit, de még mindig nem jött meg. Az elmúlt 3 hónapban sajnos többet sír mint nem, nagyon stresszes, erre is gondoltam, hogy lehet ezért késik.. De mégis bennem van egy kis félsz. Én izgulok igazán, ő nyugtatgat, hogy nincsen baj, de mégis nagyon izgulok. Szerintetek mennyi az esélye annak hogy terhes? Mondom, azt hiszem az elmúlt két hónapban is késett.. De nem ennyit. Szerintetek? Köszi előre is. (a lány 17 éves lesz)

18F


2010. szept. 28. 23:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, tudtommal semmilyen terhességi jelet nem produkál.. és ő biztos benne, hogy nem terhes..
2010. szept. 28. 23:13
 2/6 Holdtündér ***** válasza:

A sperma nem rendelkezik a levitáció képességével.

Nincs semmi baj.

A stressztől hamarabb is megjöhet meg késhet is, ez egyénenként változó.

Nyugodj meg.

2010. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

nos ha az előző két hónapban megjött DE késve. akkor 100% hogy NEM TERHES.

teccik érteni? a terhes nők nem menstruálnak, se késve se időben. biológia könyvet lapozzátok fel.

2010. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Moszuke nem értelek. Ez az eset 12 napja történt, csak megjegyeztem, hogy az elmúlt két hónapban is késett, talán most is. nem két hónappal ezelőtt történt.
2010. szept. 28. 23:16
 5/6 Moszuke ***** válasza:

hóóóooo én kérek elnézést. nem fogtam fel hogy a kérdésbe 10nap volt.

bocs. p&cs vagyok

########################x


de ettől függetlenül. szerintem nincs gáz. annyira nem túlélők azok a kis g&cik:)

1. előváladék nem feltétlen tartalmaz ondót

2. 10-12percet "száradtak" csórók

3. az emberi ujj nem éppen ilyesmire lett tökéletesítve

az esélye hogy terhes legyen? hát ilyen 5% talán:)


de kérlek ne stresszeld szegény lányt te is azzal hogy paráztatod hogy lehet hogy terhes. (hiába nem hiszi, el bogarat ülteted a fülébe ha érted...)

leírtad hogy sokat sír stb, megvan neki a saját keresztje, ne tedd a nyakába még a tiedét is. várj türelemmel még akkor is ha félsz. eleget szenved a lány a te kétségeid nélkül is.

2010. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 artifact válasza:
terhessegi tesztet kell venni, az mindent tisztaz.
2010. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!