Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon izgulok! Lehet hülyeség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok! Lehet hülyeség, de megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban élek a párommal, nagyon szeretjük egymást, azonban az első alkalommal már jóideje várunk. Nem erőltetjük és még nem is tervezzük. Azonban petting közben kicsit jobban izgalomba jöttünk és odatette a péniszét, be akarta tenni, de nem engedtem, mert fő a biztonság és még amúgy sem vagyok kész rá, ő is egyből kapcsolt persze és nem erőltette tovább... azt hiszem, nem volt előváladékos sem, hisz tudom, már abban is lehetnek élő spermiumok. Tehát be nem tette konkrétan, csak már azért odatette és ugye hozzáért. Tudom, azzal is tisztában vagyok, hogy ahhoz fel kellene jusson a hüvelybe, de ugye így nem lesz baj? Magához sem ért ujjazás előtt. Nem tizennégy éves kislány vagyok, csak egyszerűen túlparázom az egészet. Ne haragudjatok a kérdésemért, akit zavar, előre is elnézést. Légyszi csak normális választ, nagyon fontos nekem ez a dolog. Tudom, hogy még ennyire sem szabad közel kerülni védekezés nélkül, párom is tökéletesen, nem is értem hogy lehetett ez... de többet nem tettünk, nagy felelőtlenség lett volna. Ja és mindketten szüzek vagyunk. Lehet amiatt, hogy izgulok, de két napja kellett volna megjöjjön, remélem csak késik.

19/L, ő 20/F


2010. jún. 15. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, igazán kicsi az esély, hogy 9 hónapon belül babázz! :)
2010. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom, ennyitől még nem lehetsz terhes. A "Terhes vagy" válaszokkal meg ne foglalkozz, biztos jönnek majd olyanok is.

Tetszik a hozzáállásod, hogy nem akarsz védekezés nélkül szexelni, az általad leírtak alapján a barátod is normális. Úgyhogy nyugalom.


Tipp: tartsatok magatoknál óvszert, hogyha esetleg elkapna benneteket a hév... ;)


24N

2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem sem vagy terhes! Nyugi!!!! A mensid meg azért is késhet mert stresszelsz...nyugodj meg:)
2010. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát, nagyon jó érzés normális válaszokat olvasni. És kedves második, köszönöm amit írtál!!! Tényleg nem akarok felelőtlen lenni és butaságot csinálni. Védekezés nélkül pedig tényleg az volna. Párom is maximálisan megérti, ő is ugyanúgy gondolja. Amúgy se siettetjük, majd jön, amikor jönnie kell. Viszont megfogadom a tanácsod, veszünk egy csomaggal, hátha úgy adódik valamikor...
2010. jún. 15. 14:18
 5/16 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, kedves harmadik. :)

Lehet igazad van a havival kapcsolatban...

2010. jún. 15. 14:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor természetes, hogy késik, mert izgulsz és ideges vagy. Nekem is volt hasonló esetem, izgultam is rendesen, hormonjaim is összezavarodtak, de csak pár órát váratott magára - én tablettázok. Nyugi:)
2010. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ugye nincs nagy esélye?:S
2010. jún. 15. 14:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nincs :) Ha van is nagyon kicsi, ne parázz :) De biztosan nem vagy terhes.
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, jólesik a biztató szavad! :)
2010. jún. 15. 14:26
 10/16 A kérdező kommentje:
És bocsi mindenkitől, hogy ilyen parás vagyok.
2010. jún. 15. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!