Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon izgulok! Lehet hülyeség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok! Lehet hülyeség, de megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban élek a párommal, nagyon szeretjük egymást, azonban az első alkalommal már jóideje várunk. Nem erőltetjük és még nem is tervezzük. Azonban petting közben kicsit jobban izgalomba jöttünk és odatette a péniszét, be akarta tenni, de nem engedtem, mert fő a biztonság és még amúgy sem vagyok kész rá, ő is egyből kapcsolt persze és nem erőltette tovább... azt hiszem, nem volt előváladékos sem, hisz tudom, már abban is lehetnek élő spermiumok. Tehát be nem tette konkrétan, csak már azért odatette és ugye hozzáért. Tudom, azzal is tisztában vagyok, hogy ahhoz fel kellene jusson a hüvelybe, de ugye így nem lesz baj? Magához sem ért ujjazás előtt. Nem tizennégy éves kislány vagyok, csak egyszerűen túlparázom az egészet. Ne haragudjatok a kérdésemért, akit zavar, előre is elnézést. Légyszi csak normális választ, nagyon fontos nekem ez a dolog. Tudom, hogy még ennyire sem szabad közel kerülni védekezés nélkül, párom is tökéletesen, nem is értem hogy lehetett ez... de többet nem tettünk, nagy felelőtlenség lett volna. Ja és mindketten szüzek vagyunk. Lehet amiatt, hogy izgulok, de két napja kellett volna megjöjjön, remélem csak késik.

19/L, ő 20/F


2010. jún. 15. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ami még segíthet, persze pár nap ide vagy oda lehet. Aznap amikor megjött (az legyen az első nap) onnan számolj 9 napot, az lehet az első amikor teherbe eshetsz, és ez 17-dik napig tarthat. De azon kívül is amit írtál (hogy fel kell jusson a hüvelybe) ott van az is, hogy nagy az izgalom. Ilyenkor meg simán késhet napokat.
2010. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia!

tuti nem vagy terhes! az én barátom is csinált olyat h hozzáérintette a péniszét az én nemi szervemhez, és nem történt semmi baj. persze nem vagyunk mi sem felelőtlenek, utána használtunk óvszert és esze ágában sem volt anélkül szexelni :D

2010. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem tul nagy az esély.. de erre vigyázni kell. mert előváladék, ajjajj.. mindenkinek van, hiszen ez is termelődik erekciókor.. csinalj 1 tesztet 2 hét mulva, és akkor majd megnyugszol.
2010. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet. Egyébként, ha még be is jut a sperma, akkor sem biztos, hogy eljut odáig, és megtermékenyíti a petesejtet. Lásd a több ezer párt, akik azzal a problémával küzdenek hogy hiába szex, baba mégse jön össze. Nem kell ennyire befosni.
2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs esély a terhességre :)
2010. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utolsó, esély mindig van.. csak most nem olyan sok.. de kérdező, termékeny napjaidban voltál?
2010. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!