Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme tovább várnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme tovább várnom a szüzességemmel?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem, nem tartották tiszteletben azt a minimális időt, amit addig kellett volna várniuk hogy megismerjük egymást, netalántán együtt legyünk...volt, akivel nem feküdtem le, és miután kiderült hogy szűz vagyok, elhagyott.

Nem vagyok prűd, a kalandjaimban is gátol a szüzességem: tudom a helyes utat, első szex egy olyan emberrel akit szeretek, de nyilván velük se feküdtem le, mert nem akartam, és mindig csak egy szintig jutottunk el

Mindenki nagyban meséli mindig a dugós sztorijait, mindenki átélte már a szexualitást, az első szerelmet...19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen

Ti mit gondoltok?

Mindig nyugtatom magam hogy majd eljön az ember, de teltek az évek és semmi...talán az egyetemen...



2020. jún. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Éljen, éljen újra és újra! :) Éljen a 39. válaszoló kérdése - a válaszadásra vonatkozó szabályokkal ellentétben ;) :D - és még inkább a kérdező válasza, amelyet bárcsak lehetne szintén pontozni! :) Éljen, éljen és csak így tovább! :)
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!