Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme tovább várnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme tovább várnom a szüzességemmel?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem, nem tartották tiszteletben azt a minimális időt, amit addig kellett volna várniuk hogy megismerjük egymást, netalántán együtt legyünk...volt, akivel nem feküdtem le, és miután kiderült hogy szűz vagyok, elhagyott.

Nem vagyok prűd, a kalandjaimban is gátol a szüzességem: tudom a helyes utat, első szex egy olyan emberrel akit szeretek, de nyilván velük se feküdtem le, mert nem akartam, és mindig csak egy szintig jutottunk el

Mindenki nagyban meséli mindig a dugós sztorijait, mindenki átélte már a szexualitást, az első szerelmet...19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen

Ti mit gondoltok?

Mindig nyugtatom magam hogy majd eljön az ember, de teltek az évek és semmi...talán az egyetemen...



2020. jún. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Lány vagyok kifelejtettem-illetve nem olyan vagyok aki hónapokat várna a szexxel....de valaki egy hónapot se bírt ki. Folyton csalódás volt, ami az önbizalmamnak se tett jót
2020. jún. 6. 15:48
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Neked kell eldöntened, meddig akarsz várni, és kivel szeretnéd az első alkalmat. Én úgy gondolom, olyasvalakivel, akihez nem kötődsz, nem lesz nagy durranás, de nem vagyunk egyformák. Van, akinek nincs szüksége érzelemre, másnak nagyon is. Annyiból könnyű a dolgod, hogy ha meguntad a várakozást, nőként 24 órán belül találsz jelentkezőt. Csaknem biztos vagyok benne, hogy itt is ajánlkoztak már.
2020. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha valaki 1 hanapig sem bírt várni és elhagyott mikor megtudta, hogy szűz vagy, akkor az nem szerelem, de még csak nem is sizmpátia, hanem egy kalap híg fos volt. Másnaposan. A szülinapodon. Egy public toitoi wc-ben. Papír nélkül.

Az ilyesmire köpni kell, nem sajnálni vagy adni a szavukra.


Én nem azt mondom, hogy tartogasd magad, de szerintem 1 hónap egy kapcsolatban nem minősül "tartogatásnak". Eleve nincs túl magasan a léc, szóval ennél lejjebb ne add.

És ezt most mint férfiként mondom. A szűzesség néhol túl van értékelve, néhol meg alá van becsülve.

Én azt javaslom, hogy ne egy embert keress akivel elveszítheted a szüzességedet, hanem egy párt, akivel képesek vagytok szeretni egymást és jól elvagytok. Pasiban is elég gáz, ha valaki a farokméretéről vagy a szüzességéről beszél... csajban is.

2020. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

19 évesen még nem gáz annyira, ha egy lány szűz. 25 évesen már elgondolkodtató miért szűz. De én személyszerint megtiszteltetésnek venném ha én lehetnék egy csajszinak az első és maximálisan vigyáznék rá. Várnék rá ha még nem akarja.

32/F

2020. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

én 8 hónapot vártam 1 lányra, aki fejben elég éretlen volt

többet nem várnék szűz lányra, úgy értem nekem nem kell az X hétig várakozás, ha valaki egy szinten van velem szexuálisan és ugyanarra vágyik és meg is élhetem vele, akkor tudok rá potenciális partnerként tekinteni, addig max beszélgető partner, vagy ilyen haver kategória és mint a lányoknál ez a barátzónás dolog nálam is van, akit odarakok az marad is ott, amíg nem látok benne mást, de az ritka

2020. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
64%
Igazából sok értelme nincs várni. Nem olyan nagy szám már a mai világban elvenni vagy odaadni valakinek a szüzességét. Nem abban a világban élünk már.
2020. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozzál/ismerkedjél idősebb, türelmes, megértő pasival, aki figyel rád és nem csak egy alkalmi kalandnak tart!
2020. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Basszus! Hogy én miért nem találkozok ilyen lányokkal!?
2020. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

"19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen"


Inkább az a szomorú, hogy leéltél 19 évet, és még mindig nem nőttél fel addig a szintig, hogy átlásd: marhára nem ez határozza meg az emberről mások szemében, hogy kicsoda-micsoda, normális vagy gáz. Sőt, elárulom: a való élet nem egy gimnáziumi tornaöltöző, ahol a kiscsajok nagy izgalom közepette elújságolják egymásnak, ki meddig jutott már az első barátjával, és aki nem csinálta meg ezt vagy azt, az nem is elég életrevaló a többiek szemében.

Az igazi baj nem azokkal van, akik későn veszítik el, hanem azokkal, akik ezen az éretlen szinten ragadnak meg.

2020. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
88%

Figyelj , mert saját tapasztalatot írok le. Én is voltam a te cipődben. Nem rég veszítettem el , én is tartogattam magam mert nem éreztem hogy bárkivel is készen állnék , senki se vonzott , amugy is elég önbizalomhiányos voltam így az ismerkedés se volt valami egyszerű , mert azt gondoltam senkinek se kellenék. Még csókolozni se csokoloztam előtte .Egyszer eldöntöttem hogy elmegyek randizni egy sráccal , aki a második randin megcsokolt én meg valljuk be elég béna voltam 😂 elég gyerekesen sietve elköszöntem és felmentem a lakásba . Aztán este leírtam neki hogy miért is voltam olyan amilyen , teljesen megértő és kedves volt , azt írta hogy nem akart letámadni. Ebből már alapból következtethetett arra hogy szűz vagyok . De ahogy ismerkedtünk finom utalásokat adtam neki rá aztán nyíltan is kimondtam . Megértő volt és nem sietettett. Persze nem azt mondom hogy szűzies volt a kapcsolatunk , mert ugyan behatolás nem volt de minden más igen . Azokra készen álltam . A barátom kb 6 hónapot várt rám , igaz ebből 3 hónapig nem is találkoztunk a határzár miatt . Türelmes volt és megvárt , nem támadott le , bár néha azt kívántam , de nem baj hogy igy történt mert mire eljutottunk odáig már tudta hogy szeretném stb.. szóval igen is várj , amíg nincs valaki akit igazán szeretsz és aki viszont szeret , annyira hogy mindezeket megértse és elfogadja. Elfogadjon téged és mindazt ami veled jár. Dugók sztorikat mesélnek nevess velük , ha esetleg te meg a szüzességet kerül porondra vicceld el , ahogy én is tettem . Nem vagyok olyan mint a korosztályom nagy része , sose voltam és igen engem is zavart akkoriban hogy nem volt benne részem , vagy épp hogy beszóltak miatta , már ha tudták. De nem bántam meg hogy vártam 😊


20L

2020. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!