Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme tovább várnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme tovább várnom a szüzességemmel?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem, nem tartották tiszteletben azt a minimális időt, amit addig kellett volna várniuk hogy megismerjük egymást, netalántán együtt legyünk...volt, akivel nem feküdtem le, és miután kiderült hogy szűz vagyok, elhagyott.

Nem vagyok prűd, a kalandjaimban is gátol a szüzességem: tudom a helyes utat, első szex egy olyan emberrel akit szeretek, de nyilván velük se feküdtem le, mert nem akartam, és mindig csak egy szintig jutottunk el

Mindenki nagyban meséli mindig a dugós sztorijait, mindenki átélte már a szexualitást, az első szerelmet...19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen

Ti mit gondoltok?

Mindig nyugtatom magam hogy majd eljön az ember, de teltek az évek és semmi...talán az egyetemen...



2020. jún. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igazából azóta volt egy nagyon rövid elb*szott kapcsolatom, de hála istennek nem feküdtem le az illetővel és még nagyon is időben, pár nap után kiléptem belőle:D Ő többek között irreálisan sürgetett, és a legvégén pedig nem akartam vele úgy lefeküdni ahogy ő akarta, és ez tette fel mindkettőnknél az i-re a pontot, hogy baromira nem passzolunk. Belefutottam egy sürgető, türelmetlen, felszínes emberbe, aki kapcsolatba zavart 1 hét alatt, úgy hogy nem is ismertük egymást, utána pedig irreális dolgokon veszekedett, nem tartotta tiszteletben hogy nekem nem ez a tempóm. Igazából kicsit olyan mintha rémálomba lennék és sohasem találnám az igazit
2020. nov. 8. 11:59
 32/41 anonim ***** válasza:

Nem maradsz le semmiről, komolyan! Sajnálom az elb*szott kapcsolataidat, vannak ilyenek sajnos, és az ártatlanság tényleg "kiszagolható", mert könnyen összekeverhető az átverhetővel sajnos! Ugyanakkor örülök, hogy nem esett fizikai sérülésed is, az minden esetben lelki sérüléssel is jár, első alkalommal meg pláne kihat az egész életedre!


Van amúgy egy sorozat Sex education címmel, ajánlom a témában (Netflix, sorozatbarát).


Én olyan szomorú vagyok, hogy a kisebbségbe tartozom nők között azzal, hogy nekem nincs traumatikus élményem szexuálisan, ami nem azt jelenti, hogy sosem fájt, de sosem annyira, hogy az életre szóló károsodást okozzon bennem, pedig valaki még meg is próbált megerőszakolni és csak nekem köszönhető, hogy nem sikerült neki bennem fizikailag kárt okoznia (lelkileg már más kérdés, de azt a sérülésemet meg már nagyjából meggyógyítottam...). Az első szexuális élmény meg tényleg kihat az egész életed szexuális aktusaira, tehát nagyon nem mindegy, hogy kinek ajándékozod az első alkalmadat.


A legfontosabb az, hogy kommunikáljatok egymással folyamatosan, neked az, hogy lásd, hogy hogy reagál az a másik ember arra, ha te netán azt mondod, hogy eddig és ne tovább vagy lassabban, lát és hall téged is, vagy csak a testedet akarja? Úgy aggódom érted, mintha a lányom lennél! :D Komolyan! :D


Eszembe jut, hogy anno, amikor én voltam 18 éves és közeledett az első aktus ideje, barátnők olyan szörnyű rémtörténeteket meséltek nekem az ő első alkalmukról, hogy az hogy fájt, hogy majdnem elvették a kedvem tőle, de szerencsére nem és szerencsére nekem nem is fájt egyáltalán, de tudom, hogy ebben is a kisebbséghez tartozom sajnos.


Pedig egyáltalán nem kéne fájnia soha sem, hiszen izmokról van szó, amelyekre lehet edzeni, tornázni, intimtornázni is tán, bár én olyat nem csináltam.


Szóval vigyázz magadra, na! :)

2020. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

most úgy néz ki egy arany embert fogtam ki, aki végtelen jóindulatú, rendes, és tud a szüzességről, vár rám, és nem tartotta gáznak. Jól haladunk és nagyon tisztel, és ahogy egyre jobban közelebb kerülünk egymáshoz, úgy érzem megérte 20 éves koromig várnom, mert nagyon fog rám vigyázni

köszi mindenkinek!

2020. dec. 1. 19:47
 34/41 anonim ***** válasza:
Na, hurrá, örülök neki! Azért csak mesélj, hogy milyen volt, ha már volt! :)
2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a megfelelo emberrel aki nagyon szeret, es gyonyoru emlek:) megerte varni!
2020. dec. 22. 23:43
 36/41 anonim ***** válasza:

Éljen, éljen, örülök neki és gratulálok! Legyen történeted példaértékű mindenki számára még úgy is, ha netán, ne adj Isten, de benne van a pakliban, nem kívánom, de attól még elképzelhető, hogy esetleg nem együtt öregedtek meg kéz a kézben, ugye! :)


Tart még a kapcsolatod vele a mai napig is vagy már nem vagy nem is volt egyáltalán párkapcsolatnak szánva estleg?

2020. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, pár napja feküdtünk le, karácsonykor is jön hozzánk:)
2020. dec. 24. 17:27
 38/41 anonim ***** válasza:
Éljen, éljen! Sok boldogságot kívánok neked, nektek és boldog karácsonyt mind nektek, mind minden olvasónak és pláne írónak!
2020. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ja, sok boldogságot, meg am kellemes ünnepeket is.


Kérdező! Akkor ennek fényében most már meg tudod válaszolni a saját kérdésed? Minek várni a szűzesség elvesztésével?

2020. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Hm talán igen. Magát elveszíteni a dolgot, átélni nem volt nagy dolog (nem is fájt kb mintahogy elképzeltem) inkább az a lelki sík fontos benne, hogy nem egy idegen feküdt mellettem, hanem olyan akivel együtt tervezünk, összebújtunk utána, díszítettünk sütit, és annyira meghitt volt hogy nem cserélném, és megérte:D

Mindenki más, én abból indulok ki mennyire gonosz, alattomos férfiak voltak előtte az életemben, akikre nem szívesen emlékszek vissza, és az én esetemben tényleg “szerelem” kellett, bár nálam ez még most alakulóban van


Lehet nem is kell hozzá annyira nagy elköteleződés, csak némi bizalom, hogy ne egy teljesen idegennel történjen

2020. dec. 25. 06:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!