Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme tovább várnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme tovább várnom a szüzességemmel?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem, nem tartották tiszteletben azt a minimális időt, amit addig kellett volna várniuk hogy megismerjük egymást, netalántán együtt legyünk...volt, akivel nem feküdtem le, és miután kiderült hogy szűz vagyok, elhagyott.

Nem vagyok prűd, a kalandjaimban is gátol a szüzességem: tudom a helyes utat, első szex egy olyan emberrel akit szeretek, de nyilván velük se feküdtem le, mert nem akartam, és mindig csak egy szintig jutottunk el

Mindenki nagyban meséli mindig a dugós sztorijait, mindenki átélte már a szexualitást, az első szerelmet...19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen

Ti mit gondoltok?

Mindig nyugtatom magam hogy majd eljön az ember, de teltek az évek és semmi...talán az egyetemen...



2020. jún. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%

Van is erről egy vicc amúgy, amit akkor hallottam, amikor én fordultam ezzel a kérdéssel a környezetemhez akkoriban és azt mondta valaki, hogy ha csak azért sietek, mert már mindenki arról mesél, hát mesélj te is arról, de attól még csinálni nem kell! :)

Tényleg nagyon erős tud lenni ennyi idősen a környezet nyomása, elvárása, de egy hónap teljesen minimális elvárás egy fiútól együtt lenni egy olyan lánnyal, akinek el akarja venni a szüzességét. Én két hónapig jártam előtte az akkori életem szerelmével, akit amúgy előtte már nagyon rég ismertem, barátok voltunk régóta, szóval nem akárki ismeretlennel.


Én 18 éves voltam és már 16 éves korom óta folyamatosan akartam és ma már - vagy húsz évvel később - azt mondom, hogy szerencsémre olyan fiúkkal hozott össze a sors, akik sokkal türelmesebbek és erkölcsösek voltak velem, mint amennyire én konkrétan erőszakos...


Most lehetne egy veled egyidős lányom, ha akkor megfogantam volna, ezért sokat gondolok arra, hogy mit mondanék neki, és most már bőven azt mondom, hogy érdemes az igazira várni, pontosabban a legesélyesebbre az igazi címre, aminek szerintem két hónap, netán három is minimum az elvárása.


Ahogy az itteni válaszokból is láthatod, ahány válaszoló, annyi válasz, ergo rajtad múlik, hogy kikkel kommunikálsz, az ismerőseid és családtagjaid közül kiknek a véleményére hallgatsz. Szerintem érték a szüzesség, és nem vallásos indíttatásból, hanem azért, mert egy nő mindig kiszolgáltatottabb helyzetben van egy férfinél, testileg és lelkileg is sérülékenyebb minden egyes nemi aktusnál, ezért nagyon is fontos megválogatni azt, hogy kit engedünk be a lábunk közé, mert életre szóló lelki sérüléseket is lehet ám szerezni rosszul sikerült aktussal, úgyhogy baromira nem mindegy, hogy mikor és kivel történik meg nem csak az első, de minden más is.


Valószínűleg akkor is, amikor én 16 éves voltam, akkor is a barátnőim mesélései hatottak rám, hogy annyira sürgettem már a szexet, de vedd észre, hogy ez ne hasson rád úgy, hogy csak úgy, bárkivel bármikor lefeküdj! Első csak egyszer lehet és tiszteld annyira a saját tested, hogy nem adod oda csak úgy akárkinek a legdrágább kincsedet! Szerintem.

2020. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

Jaj hagyjuk már ezeket a sérüléseket, ne legyetek nyomorékok!


Kérdező, te érzed. Ha annyira vágysz rá, akkor csináld. Ne hallgass ezekre. Majd írj mi volt.

2020. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

22. válaszoló, te lány vagy? Ha igen, légy hálás azért, hogy neked még soha nem fájt semmi a szexben, ha meg fiúnak születtél, akkor meg inkább tartsd meg magadnak a véleményed vagy képzeld el azt, hogy én ugyanezt mondom neked a végbeleden keresztüli behatolásról, akár akarod, akár nem, hogy hagyjuk már ezeket a sérüléseket és ne legyél nyomorék! Konkrétan pont ugyanaz a helyzet.


Lenyomorékozni azt, aki sérülést szenvedett el mástól, legyen az akár fizikai, akár lelki téged minősít.


A szüzességeddel meg addig várj, amíg meg nem találod az igazit, csak erre a saját belső erkölcsi útmutatódra hallgass, ne másra és másokra, kedves kérdező!

2020. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a te döntésed. Én 18 voltam, első barátommal vesztettem el- nem bánok semmit. Ha te úgy érzed, nem állsz készen, ne csináld. Ennyi.
2020. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülj neki hogy kellesz a pasiknak. Minek váratod a szexet ha vágysz rá? Még ha nem állnál rá készen azt mondanám hogy oké, de így? Rengeteg jó nő van rajtad kívül, szóval a pasiknak van miből válogatni, elhiheted. Egy magára valamit is adó férfi nem vár rád egy hónapig. Lepattint, és már talált is magának egy másik csajt.
2020. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert ne veszitsd el mert masok azt mondjak hogy gaz hogy szuz vagy


43 F szuz

2020. nov. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, csak minek emeled ki még egyszer...
2020. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt azóta?
2020. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, hogy a kérdésed feltevése óta mi változott veled, bár gyanítom, hogy csak lelki változásokra érdemes a kérdésem, hiszen közben korona karantén is kitört, szóval valószínűleg kevesebb inger és lehetőség ért elveszítened a szüzességed, mint előtte, ám annál több időd ezen elmélkedni. Jól gondolom?

Avagy hogy vagy most?

Te mit gondolsz erről?

2020. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Sajnos változatlanul nincs senki, vagy ha volt, nem mellém való volt, és a korona beszűkítette a valós ismerkedési lehetőségeket
2020. nov. 8. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!