Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme tovább várnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme tovább várnom a szüzességemmel?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem, nem tartották tiszteletben azt a minimális időt, amit addig kellett volna várniuk hogy megismerjük egymást, netalántán együtt legyünk...volt, akivel nem feküdtem le, és miután kiderült hogy szűz vagyok, elhagyott.

Nem vagyok prűd, a kalandjaimban is gátol a szüzességem: tudom a helyes utat, első szex egy olyan emberrel akit szeretek, de nyilván velük se feküdtem le, mert nem akartam, és mindig csak egy szintig jutottunk el

Mindenki nagyban meséli mindig a dugós sztorijait, mindenki átélte már a szexualitást, az első szerelmet...19 vagyok és egyre nehezebben bírom, és egyre kevésbé látom értelmét normális embernek tartogatni magam, mert a tapasztalataim azt mutatják, ez inkább gáz, gúnyos, elhagyni való szűznek lenni ennyi idősen

Ti mit gondoltok?

Mindig nyugtatom magam hogy majd eljön az ember, de teltek az évek és semmi...talán az egyetemen...



2020. jún. 6. 15:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, mi ez a nagy felhajtás a szüzesség körül. Kérdező: ha készen állsz rá, akkor csináld. Felesleges magad "tartogatni", mert nem egy porcelán készlet vagy.
2020. jún. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátom 22 éves és fél évig váratom és ő vár. És előttem csak egy csajjal volt úgy együtt, de nem szerelemből. Szóval ő 22 évig várt, mire azt érzi, hogy szerelemből fekszik le egy lánnyal. És sose vesztünk össze ez miatt, és mindenről tudunk beszélgetni.
2020. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy régi idők ideológiája a szüzesség megtartása.

Azért nagy hülyeség amit csinálsz, mert ha nem vagy vallásos ahol a szüzességedet illik megtartani a házasság megkötése utánig, nem olyan kultúrából származol ahol ez fontos, értelmetlen figyelembe venni.

Igaz a mondás, hogy az elsőhöz az ember jobban kötődik, legyen az nő vagy férfi, de annyira nem, hogy jelentőséggel bírjon. Ilyenkor a hormonok tombolnak, finoman ki is fejezted, hogy kívánnád de...

Én sem azt írom, hogy az első jöttmentnek add oda magad, de a 3. -4. randinál az emberek/párok szexelnek.

Nem csak azért, hogy kifejezzék így is a másik iránti vonzódásukat, hanem azért is, hogy "minél előbb kiderüljön" az is hogyan illetek össze szexuálisan. Igaz így is sokan elkövetik azt a hibát, hogy az első, esetleg a második alkalomnál levonják a következtetést, pedig illik időt adni a másiknak legalább 3-4 alkalommal (kivéve ha nem szélsőséges típus)

Visszakanyarodva a témához nem gáz ha szűz vagy, nem is jó, nincs jelentősége maximum annyi, hogy önmegtartóztatsz teljesen feleslegesen.

2020. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
86%
Szerintem ahogy jónak érzed, én például férfi létemre úgy akartam elveszíteni hogy azzal akit szeretek, bele telt egy kis időbe, de sikerült mert számomra ez fontos volt. Szerintem semmi ciki sincs abban hogy valaki szűz lenne. Nem is akkora durranás mint ahogy mondják, de szerintem fontos hogy ragaszkodj az elveidhez és nem pedig azt csinálni amit a többi mond. Ha el akarod veszíteni bármikor megteheted bárkivel és ha a számodra az igazival akarod azt is, csak azért nézni kell hogy manapság már 2 hónap sőt 1 hónapnál tovább tartogatni magad a pasi elől véleményem szerint túlzás, ha érzel iránta és úgy gondolod hogy jó akkor menjen, ha meg ennyi idő alatt úgy érzed hogy nem akkor meg nem.
2020. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán ne érezd "gáznak", ha még szűz vagy. Én 24 évet vártam, mire találtam valakit, akinek érdemes odaadnom magam. És ő várt is rám, nem keveset. Több, mint egy évet. Ma már a férjem és babát tervezünk. Ne szégyelld a szüzességed.

25/L

2020. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
8%
De igen is gáz, ha ennyi idősen még szűz. És ha te 24 évesen vesztetted el, akkor te is gáz vagy. Jön a baba, szívből gratulálok! Majd ne csodálkozz azon, ha 40 évesen majd bekattansz a kapuzárási pánikba, mert nem éltél.
2020. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyaltalan nem gaz hogy 19 évesen szűz vagy. Az a gaz hogy ezt gaznak gondolok.


Es egyébként van amit jobb nem erőltetni. Majd eljon a maga ideje

2020. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
82%

"Jön a baba, szívből gratulálok"

Még csak tervben van, gyökér. De ha szerinted gáz, akkor valószínűleg te 14-15 évesen vesztetted el, ami még nagyobb gáz. És honnan a f_aszból tudod, hogy nem éltem? Azért mert nem keféltem minden velem szembejövővel? És ha neked megmondja a csaj a 3. randin, hogy még nem fekszik le veled, megerőszakolod? Gratulálok az érett felfogásodhoz. Inkább ne szaporodj, amúgy is sok a gyökér a világban.

2020. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%

Az az értelme, hogy azt mondod, az eddigi tapasztalatok sem tettek jót az önbecsülésednek. Az első alkalom nagyon fontos a későbbi egészséges szexuális élethez, és a legtöbbeknél nem túl jól sül el.

Persze, 19 év az sok, de azért nem gáz. Nem jó a szex, főleg nem az első, bizalom nélkül.

2020. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%
De azért az sem mindegy, milyen az első alkalom. Olyan ez, mint az autóvezetés: ott sem mindegy, hogy áll hozzád az oktató az első órán.
2020. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!