Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzünk a barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzünk a barátommal?

Figyelt kérdés

Fogok szedni fogamzásgátló tablettát, de addig kellene valami megbízható módszer. Eddig egyszer feküdtünk le, akkor óvszert használtunk, de nem tudtam elengedni magam, féltem, hogy kiszakad, lecsúszik, stb. Utána meg amíg meg nem jött, folyamatosan ideges voltam, hogy nehogy terhes legyek... Szerintetek mit használjunk, hogy aránylag nyugodt lehessek?

19l


2010. júl. 26. 08:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 óvszerrel:D Ha egy kiszakad, akkor ott a 2.
2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"

Én is csak a pettinget javaslom,amíg nem szedsz tablettát.És tablettával is az első levél végétől mondanék le az óvszerről.Ha tablettát szedsz,az a biztos,ha aktus végén a hüvelybe nem élvez bele a barátod.

"


hád baz.meg te nem vagy normális. véletlen ne köttessék el magukat, biztos ami biztos? azért szed tablettát, hogy beleélvezhessen a párja te nyomorék.

2010. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Spermicides óvszerrel! Egyébként annak az esélye, hogy kiszakad, elég kicsi. Végülis nem műkörömmel, vagy foggal kell a férfi hímvesszőjére ráhúzni. Ha felhelyezéskor nem sérül meg, akkor aktus közben nem is fog (már ha nem 30 éves a gumi és tűző napon tároltad). Egy óvszert egyszer alkalmazunk. Ha felbontod a védőcsomagolását (az egyenkénti csomagolást) és nem használod fel, dobd ki! Amúgy nem tud kilyukadni, mivel gumi (rugalmas!!!) A felhelyezésen van a hangsúly, ha ott ép és sértetlen, nem lyukad ki. De egyébként aktus után a résztvevők férfi tagja kimegy a mosdóba, és leellenőrzi a gumi állapotát (pl. Vízzel teleengedi, megnézi nem csepeg-e). Ha aktus után a gumi jó állapotban van, akkor ki lehet dobni (ha nem jó állapotban, akkor is) és meg lehet nyugodni, mert nyilván szex közben is megfelelő volt a gumi műszaki állapota. Ja, és nem csúszik le. Már ameddig a hímvessző izgalmi állapotban van. Ejakuláció után viszont érdemes kivenni a hímtagot a helyéről, mivel nagymértékű hímtag méret csökkenés következik be pár percen belül, és ilyenkor már nem garantált, hogy nem esik le. A spermicides óvszert azért ajánlottam, ha mégis megsérülne a gumi felhelyezéskor stb., a spermicid teszi a saját dolgát. Persze ilyenkor ez már nem 100 %, de amit lehet...
2010. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Óvszer:) Vagy tabletta
2010. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tanuljatok meg valamilyen küzdősportot, az szerintem elég jó védekezési mód.
2010. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!