Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzünk a barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzünk a barátommal?

Figyelt kérdés

Fogok szedni fogamzásgátló tablettát, de addig kellene valami megbízható módszer. Eddig egyszer feküdtünk le, akkor óvszert használtunk, de nem tudtam elengedni magam, féltem, hogy kiszakad, lecsúszik, stb. Utána meg amíg meg nem jött, folyamatosan ideges voltam, hogy nehogy terhes legyek... Szerintetek mit használjunk, hogy aránylag nyugodt lehessek?

19l


2010. júl. 26. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a barátommal mindig óvszert használunk, a fogamzásgátló tablettán kívül az a legmegbízhatóbb. Vannak még ezek a Pharmatex készítmények, de azok csak 60% körüli megbízhatóságot nyújtanak. Azt én nem ajánlom.

Ha jól helyezitek fel a gumit nem lehet gond. Ne izgulj!

23/L

2010. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
esetleg ha ennyire izgulsz, lehetne a fogamzásgátló hatásáig csak pettingelni, vagy megbizonyosodhatnál róla, hogy nem lesz gond, ha óvszert használtok.
2010. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Igyatok meg egy pohár vizet
2010. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Szia!


Gyógyszertárban kapható zselék vagy krémek melyek el ölik a spermát de ezek magukban nem elegendők és éppen ezért szokták mondani, hogy óvszerrel együtt használva 99% , hogy nem esel teherbe.

Google.hu-n bővebben megtalálod a tudnivalókat meg a használatát.

2010. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki a nuvaring hüvelygyűrűt. gyógyszer helyett is ezt ajánlanám, fleg, ha fiatal vagy. bár tény, hogy drágább(havonta kb 3100 ft) de sokkal jobb szerintem. a tablettáról én erre tértem rá. kevesebb hormon, ettől nem hízom, kevesebb mellékhatás, és nem árt a májnak. sokkal jobb, ráadásul biztonságosabb, mert a gyógyszer nem hat, ha pl hánysz vagy hasmenésed van. vagy ha elfelejted bevenni...
2010. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!

Én is csak a pettinget javaslom,amíg nem szedsz tablettát.És tablettával is az első levél végétől mondanék le az óvszerről.Ha tablettát szedsz,az a biztos,ha aktus végén a hüvelybe nem élvez bele a barátod.

2010. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
üljetek le 2 szemközti sarokba és nézzétek egymást okosan ha ilyen beszari vagy, soha az életben nem lesz részed normális szexben. akkor a fogamzásgátló mellett is félni fogsz hogy nem használ? mi az első fél évben megszakítással nyomtuk és utána jött a tabi, soha nem volt probléma
2010. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

09:16 akkor nagyon örülj, mert állati szerencsés vagy. Megszakítással nagyon könnyű teherbe esni, mert az előváladákban is van spermium.

A kérdezőnek azt javaslom, hogy inkább várjon a szexszel, amíg úgy tud védekezni, ami mellett nem kell aggódnia. Elhiszem, hogy rossz lehet úgy szexelni, hogy közben a terhesség miatt stresszelsz. Még jó, hogy nekem ezzel nem volt gond, mert amikor először lefeküdtem a párommal, akkor már akár jöhetett volna a gyerek is :)

2010. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

pharmatex kúp


Nálunk nagyon bevállt. Csak ezzel védekezünk kb. 1,5 éve még sosem volt baj :-)))

2010. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mehet a szex óvszerrel, csak mielőtt a párod elmegy vegye ki... szal megszakitásos módszer, óvszerrel.

Mi igy csináltuk 2,5 évig és utána kezdtem a tabit.

De ha félsz akkor marad a petting meg az orál:) 1 hó a gyószer hatási ideje... legalább megismeritek egymás testét. Még jobban.



Lexy/18

2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!