Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogok először lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először lefeküdni a barátommal. Mivel védekezzünk?

Figyelt kérdés
Semmiképppen nem szeretnék terhes lenni , ezért azt gondoltuk hogy óvszerrel is és fogamzásgátlóval is védekezünk. Így biztos nem eshetek teherbe ? és mennyibe kerülnek ezek a dolgok ? És muszáj elmenni nőgyógyászhoz megvizsgáltatani magamat ? előreis köszönöm a válaszokat
2008. ápr. 9. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy fogamzásgátlót szedhess, muszáj elmenned a nőgyógyászhoz, aki megvizsgál, és megállapítja, hogy a te szervezeted számára melyik gyógyszer lenne a legideálisabb. Felelőtlenül ne szedj semmit, akkor sem, ha mások azt mondják rá, hogy ez így jó meg úgy jó!

Az óvszer nem olyan drága, sok helyen megveheted, dm, tesco stb. Nézz szét, lehet kapni különféle méretekben, kiszerelésekben. És inkább márkásat vegyél, az elvileg nem szakad szét olyan könnyen!

2008. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlot viszont hamarabb el kell kezdened szedni, hogy védjen addigra, amikor együtt lesztek. Én is az első előtt mentem feliratni és beszedtem egy levelet, mielőtt lefeküdtünk. Nem nagy dolog a vizsgálat, csak mond, h szűz vagy előtte. De az is lehet, h nem vizsgál meg.
2008. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj!én most nemrég feküdtem le a párommal először!mi gumival védekeztünk és nem lett semi baj!a gumi is biztonságos csak vigyázni kell!kérd meg a párodat hogy mikor elmegy vegye ki belőled és igy 99%hogy nem eshetsz teherbe!(tudod semmi sem 100%os)
2008. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne dugjál addig amíg ilyentől félsz! Ez azért van mert még kicsi vagy és nem fogod fel mi a helyzet!
2008. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem elöször gumival védekezzetek,mivel ha olyat veszel ami sikositot tartlmaz könyebben megy a dolog. másrészről ha nem szakad ki akkor szinte biztosan nem eshecc teherbe. a fogamzásgátlot addig ne szedj sztem amig nem vagy biztos abban,h TÉNYLEG sokág lesztek együtt ,mert gondolj bele szakittok és amig nem találsz uj pár fölöslegesen szeded. ezt nem szabad csak ugy abbahagyni mert "most ugyse szexelek majd ujra szedem ha ..." bár van aki csak azért szedi h beállitsa a menstruációját. gondold át ezeket a dolgokat de én elsöre a gumira szavazok. arrol nem is beszélve h a jobb minőségü fogamzásgátlok akár 5-6ezerbe is kerülhetnek igaz csak 3havonta kell kiadni pénz rá. ja és a feliratáshoz elmész nőgyógyhoz az ad egy beutalot vér és vizeletvételre. az eredményt vissza kell vinni az orvoshoz aki eldönti h szedhecc e egyáltalán. sztem az elsö szex nem ér meg ennyit...majd késöbb...
2008. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is elsőre a gumi a legjobb választás. Ettől függetlenül, ha elkezded a szexuális életet, minél előbb keress fel egy nődokit. Sok kérdésedre választ tud adni, a vizsgálat pedig nem olyan szörnyű! :-)
2008. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gumi elég, nem kell túllihegni a dolgot. Ha baj lenne vele, akkor menjetek ügyeletre esemény utániért. De vannak még hüvelykrémek-kupok is. Azt is használhatod.

A tabit csak nőgyógyász írhatja fel, és kell 1 hónap, mire hatásos lesz.

2008. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát az óvszer mindenképp tanácsos. A fogamzásgátlót csak akkor ajánlanám, ha biztos a kapcsolat, nem szakítotok 1-2 hónap múlva, mert nagyon felboríthatja a hormonháztartásod. Másrészt ez nem egy egy alkalmas dolog a feliratása, hanem vérvétel 2 hét legalább, majd meg kell várni a köv. menstruációd 1. napját, aztán ha rendesen kb 1 hét után elmúlik akkor már mehet GUMIVAL, mivel az első hónapban az is kell! Aztán szerintem ha duplán szeretnétek védekezni, akkor használjatok óvszert, és pharmatexet (ez egy olyan gyógyszer szerű valami, amit fel kell helyezni a hüvelybe, az együttlét előtt kb 15 perccel, és 2 órán keresztül véd). Bár első együttlétnél nem tudom hogy használható. A gumi biztos! Sok sikert!
2008. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy már készen állok, és szeretem is abarátomat és ő is szeret,ezt ki is mutataja :) Csak attól viszont félek h terhes leszek, nem szeretnék abortuszt semmiképp. A nőgyógyászos dolgot úgy gondoltam hogy elmegyek a nőgyógyászhoz , és csak feliratom a fogamzsgátlót , de nem vizsgál meg. Vagyis első elött nem akarom h megvizsgáljanak. max utánna elmegyek hogy megvizsgáljanak de addig nem szeretném.
2008. ápr. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!