Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 évesen elköttethetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen elköttethetem magam, ha nincs gyerekem? L

Figyelt kérdés

a párommal szeretnénk szexuális életet élni de úgy, hogy abból gyerek sose legyen, viszont gumit se kelljen használni. Nincs nemi betegség se egyikőknél se, ne gondoljatok ilyenre

Tudom van aki meggondolja magát, de én biztos vagyok benne hogy nem akarok gyereket, ilyen megnyilvánulást nem kérek



2020. febr. 17. 23:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%

miért döntesz így 18 évesen??

nem korai kicsit már most így elhatározni magad? ha később szeretnél, akkor természetes úton nem lesz gyereked többet.

2020. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
21%

Ittenem de hülye, látszik hogy tizennyóc. Szörnyen hülye ez a korosztály/generáció, tényleg ne szaporodjatok.

Nem mindegy hogy gátlóval teszed tönkre magad, vagy elkötted? A szervezet 16-21 éves korban változó, a hormonháztartás miatt, aztán olyan 23-25 éves korban kialakul a normális szint. Neked nem mindegy mitől mész tönkre? Az elköttetéstől vagy a tablettától? Vagy befostàl? Jaj de ostoba! Jaj de.

2020. febr. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
59%

Azt gondolom, a kérdésed kamu, mert akinek ez megfordulna a fejében, az képes utánanézni akár az interneten, hogy mi azzel a jogi helyzet, nem a Gyakorin kér véleményt. De nem törődve ezzel:

Köttesd el magad, társadalombiztásra nem, de magánklinikán megcsinálják, nem is nagyon drága, mert laparoszkópiával, minimál invazív módon megy. Talán másnapig kell bent feküdnöd, megfigyelésre.

18 évesen teljes jogú állampolgár vagy, a döntésedért magad felelsz, magadnak.

Elfogadom, hogy van valós okod rá, hogy sose akarj teherbe esni, de az furcsa, hogy aggódsz a hormonháztartásod miatt. Ez azoknak szokott a problémája lenni, akik később akarnának gyereket. A párodnak a vazektómiára: a szexet nem befolyásolja, hogy van-e spermium az ondóban, a tesztoszteron ugyanúgy képződik a herékben, és a véráramba ürül, nem az ondóvezetékbe...

2020. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
22%

Ezért be fognak oltani de én abortusszal védekezek. Hormon tartalmút nem szedhetek, a gumit pedig utálom.

Nem szeretem a gyerekeket és nem is akarok sajátot ezért nem is zavar hogy a sok abortusz miatt nem lehet majd.

2020. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

21-es

Nem mindegy neked, miért döntök így? Meg írtam, hogy ilyesfajta megnyilvánulások ne legyenek

És ne a korosztályt szidd, mindenkinek a saját dolga, miért nem akar gyereket, bennem ez már jópár éve megvan. Nem mellesleg sok tinédzsernek gyereke van már, nemhogy 18-19 éveseknek


22-es

Csak előrelátóan gondolok a hormonháztartásra, mert anyámat is kikészítette, és féltem, hogy esetleg nekem se tenne sok jót


23-as

A kérdés nem kamu, a párom pedig nem fogja meggondolni magát, legalábbis pár évig még biztosan nem, aztán nem tudom. Meg a neten is utánanéztem, ott az volt, hogy 40év+gyerek, aztán máshol meg, hogy 18év+gyerek, és nem tudtam, most melyik, de a 18év már sokkal relevánsabb

2020. febr. 18. 08:39
 26/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, valszeg ezért kapsz :D
2020. febr. 18. 08:39
 27/43 anonim ***** válasza:
56%
Ha elkötetted magad ilyen korban tök mindegy. Akkor is felborulnak a hormonjaid.
2020. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%
Akár mit csinálsz felboritod a hormonjoaidat sszóval elsőre próbálkozhatnál valami olyannal ami nem végleges
2020. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Itthon sajnos 40 éves korig kell várnod, ha nincslegalább 3 gyereked.

A szomszédos országokban, pl. Szlovákiában megcsináltathatod (több ismerősömnek is pozotív tapasztalata van). Nem olcsó, de érdemes rá hitelt felvenni, mert párév alatt megtérül.

2020. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

16#

"a műtét nem kockázatmentes, mivel jelentősen megnöveli a rák kialakulásának esélyét"

Ne riogasd butaságokkal, semmiféle rák esélyét nem növeli.Én is elköttettem magam már 11 éve, töviről hegyire átbeszéltük többször szakorvossal.

Egyetlen dolognak növeli csak az esélyét: HA (!) VÉLETLENÜL(!) mégis valahogy bekövetkezik megterméenyülés, az nagyobb eséllyel lesz méhenkívüli terhesség.

Ennek azonban 0,01% az esélye.

Tehát hamarabb fognak elütni az utcán.

2020. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!