Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek abortuszra, utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek abortuszra, utána lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon buta voltam, mert óvszer nélkül csináltam egy pasassal, akit nem szerettem (tudom, tudom, hülye vagyok). Terhes vagyok. Ha elmegyek abortuszra, a későbbiekben, ha szeretnék gyereket a jövőbeli párommal, még lehet utána gyerekem tőle? Mert később szeretnék családot, most sem volna ellenemre (a korban benne vagyok), de nem így, egy simán szexualitásra koncentráló kapcsolatból.

28/L



2016. nov. 29. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha biztos a doki keze. De nem készpénz.
2016. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2016. nov. 29. 18:44
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Az elsö AB 5...10%-al csökkenti az esélyt.
2016. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Ha elmész rá, remélem ne lesz több gyereked.

Az a gyerek tehet arról hogy milyen aktusban született?

Mert szerintem nem.

2016. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
nyugi lehet gyereked
2016. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4.Köszönöm a jókívánságokat, igazán jólesnek...

Egyébként tudom, hogy ez egy megosztó dolog, és én voltam a hülye, és nem a gyerek tehet róla, stb. Gondolj rólam, amit akarsz, lehet, hogy gyáva vagyok, de sajnálom.

A többieknek köszönöm. :)

2016. nov. 29. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:
13%

4. vagyok ismét.

Érdekes hogy amivel nem ért valaki egyet, arra itt nem érveket ír amik megcáfolják, hanem "nem hasznos"ozzák és kész.

Mellesleg kérdezőcsaj, nem neked, hanem a szándékodnak szól a jó kívánság.

És nem buta vagy, nem gyáva ha ezt megteszed.

hanem önző.

De annyira hogy nem bánod ha más életébe kerül a te önzésed.

Komolyan semmi más indokod nincs, csak az hogy nem szerelemgyerek? 28 vagy, örülhetnél hogy termékeny még.

2-3 év és töredéke az esélye egy teherbe esésnek.

Vagyis ha most megismersz valakit, és megszereted, amire teherbe szeretnél esni, már nem biztos hogy összejön.

Ismerve a mai normákat, 30 felett már nem egy biztos dolog.

Most egy abortusz, én nem szeretem a nem magyar szavakat használni, én inkább kaparásnak hívnám. Szóval most egy kaparás és a korod+az ismerkedési nehézségek+amire kedved lesz ismét gyerekhez és előfordulhat az is, hogy soha többé nem lesz.

Nem egy dolog miatt, hanem az összesért együttvéve.

Neked jó érzés lesz úgy leélni egy életet, hogy életed egyetlen gyereke a veszélyes hulladékban végezte?

Ha nem is biztos ez a forgatókönyv, azért elég valószínű.

2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz semmi komplikáció, akkor simán lehet babád! Nagyon az orvos kezében vagy.. Picit csökken az esély, de nem drasztikusan sokkal!

Vannak neten tök jó kiadványok a védekezésről, terhességről, betegségekről.. szerintem nézelődj kicsit, nehogy legközelebb elkapj valami komolyabbat, nem szégyen tanulni! :) Vannak tippek abortusz utánra és a lelki traumát is meg tudod osztani másokkal, akár szakemberrel! :)

2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok. 7. azért gondolj már bele miket mondasz.. neveljen fel egy vad idegen babát, mert egyszer az életben spiccesen rosszul döntött? Csessze el az életét? Mert az lenne! Lehet, hogy még rendes lakása sincs, egyedül lenne a gyerekkel albérletben.. Más zabi kölykét nem szívesen nevelik a férfiak, így párt se találna. (sajnos van ismerősöm, tudom milyen küzdelem) Adja fel az álmait, dobja el a munkáját, éljen egyedül a gyesből? Nem tudja eltartani, nem érzi sajátjának, nem tud neki mit adni emberileg... és ha beteg lesz? Szülje meg, mert öreg. F.a.s.z.a. és aztán?
2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

9. Persze, azért mert önfeláldozónak kéne lenni, inkább pusztuljon a gyerek. Jó annak a hulladékfeldolgozóban is.

Miért? Hogy annak, aki megszülte volna kényelmes maradjon az élete és felelősségvállalás nélküli?

Annyi biztos, hogy sokan teszik ezt, és 99%ban önzésből, hogy kényelmes maradjon.

És az is biztos hogy nem nekem kell elviselni annak a terhét, hogy kivágattam magamból a gyereket, akire mindennél, saját magamnál is jobban kéne vigyáznom.

Mellesleg ismerek én is olyan anyukát, aki egyedül neveli a gyerekét.

És szerinte megéri minden amit tett érte.

Aki meg nem akarja gyerekestül, nem is gondolta annyira komolyan.

2016. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!