Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek abortuszra, utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek abortuszra, utána lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon buta voltam, mert óvszer nélkül csináltam egy pasassal, akit nem szerettem (tudom, tudom, hülye vagyok). Terhes vagyok. Ha elmegyek abortuszra, a későbbiekben, ha szeretnék gyereket a jövőbeli párommal, még lehet utána gyerekem tőle? Mert később szeretnék családot, most sem volna ellenemre (a korban benne vagyok), de nem így, egy simán szexualitásra koncentráló kapcsolatból.

28/L



2016. nov. 29. 18:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Akit én ismerek az egy részeges baromnak szült, pont ez miatt, mert a család nyomta neki, hogy mekkora önző szemét, ha kinyír egy mellesleg kemény 2-3 centis valamit. Most már ketten éheznek, mások jóindulatából élnek még, párja nincs, mert minden férfi a gyerek nélkül akarja csak de ő nem adja be sehova, munkát nem tud vállalni, mert a beteg gyerekre kell vigyázni, gyakran hetekig ápolni, hónapokig hurcolni orvosról orvosra. A család nem ad semmit. Ők, akik belehajszolták lelépnek. Szereti a gyermekét, de ez akkor sem élet így, hogy minden szabad percét zokogva tölti. Beleőrült. Most élhetne boldogan is, lehetne ép gyermeke ha tudott volna genetikai vizsgálatot fizetni, nem kéne menekülni az ingerlékeny apától, meghunyászkodni alamizsnáért, lehetne tisztességes munkája, lakása. Élete. Most van gyereke, de semmije sincs. Nem tud neki semmit adni és még el is fogják venni tőle a kicsit. 18 évesen hogyan áll majd előtte, mikor fájdalmakkal telve számonkéri, hogy esetleg miért nem veled éltem, anya?


Megértem az oldalad, de nem tudod miért döntött úgy ahogy. Majd, ha szeretne, vállal gyereket. Most még nem.

2016. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

kicsi az esély a komplikációra, szóval lehet

nem egy olyan nőt ismerek, akinek sok, 6-8 abortusza volt és van egy csomó gyereke

szerintem egyébként becsülendő, hogy "így" nem tartod meg

2016. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
10 -es elárulok egy titkot, a világon mindent önzésből teszünk. Ja és tök jó ötlet becsúszott gyereket szülni random józsitól, hogy csonka családba legyen, akár instabil körülmények között még hasonlóan okos tanácsokkal áraszd el kérlek a világhálót. A másik meg : Milyen gyerek? Egy sejthalmazról beszélünk jelen pillanatban. Igen akiből majd ember lesz, de még nem az, ilyen alapon a sperma is az és akkor tisztelt férfi társaimmal tömeggyilkosok vagyunk ( Jó kicsit túlzó példa elismerem). Inkább abortusz. Te tested, te döntésed, nem kell bűntudatot se érezned.
2016. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Most mit prédikálsz itt? Senkit nem érdekel a szentbeszéded, főleg a kérdező nem. Te is önző vagy, mi is önzők vagyunk, ne tegyünk már másképp. Ne pazarold az idődet.
2016. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

15.

Nem az a kérdés érdekel-e.

Hanem hogy létezik ez a szempont is.

Ez a különbség... Te önző csak azzal foglalkozol ami neked jó.

Én meg azzal is,ami másnak jó.

2016. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

10 es! Igen akkor kinyírhatnál, hisz már halott lennék úgy is. Szerinted agyhalott embereket mért nem tartanak életbe évekig vagy tíz évekig? A tudata már megszűnt csak egy test. A pár hetes embriónak meg még nincs is. Nem azt mondom, hogy ez tök természetes dolog elvetetni meg a legjobb dolog a világon. De a te "neveljük fel a becsúszott gyereket" elved egyszerűen groteszk. Mi van ha meg erőszakolták volna? Akkor is ? Térj már észhez.


Még hogy nem vagy önző, csak a te ideológiádat erőlteted. Az érvek lepattannak rólad. Még hogy önzetlen... Kit akarsz te átverni magadon kívül? Ha ekkora merő önzetlenség akkor szülje meg a kérdező a babát, de neveld fel te...

2016. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Kérdező,

gyógyszeres abortuszra nem gondoltál? Sokkal kíméletesebb, mint az a mészárszék.

[link]

2016. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nézd, nyilván van bizonyos esélye szövődményeknek, illetve annak, hogy meddő leszel. De az is tény, hogy egy szülésnek még több, azaz attól, hogy ha most megszülöd ezt, lehet, hogy a következő kapcsolatodban nem jön össze az a gyerek.

Csak ezt a tényt nem nagyon szokták reklámozni :(

2016. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%

10. vagyok megint.

Na, végre valami felvetés is, nem csak az, hogy igazad van és kész.

Ha megerőszakolták, szerintem arról se tehet egy gyerek.

Ha az agyhalott embereket veszed alapul, ott is rengeteg vita van, hogy szabad-e megszüntetni az életfolyamatokat, vagy sem.

Ahogy ebben is sok.

Azért nyomom a saját ideológiám, mert senki sem vitázni akar, hanem degradálni azt az oldalt amit képviselek.

Nem hinném, hogy 1-2 egészségügyi indokon kívül létezik olyan érv, ami egyértelművé tenné, hogy pusztulnia kell a gyereknek.

Pl teszem azt egy méhen kívüli terhesség ilyen. Eleve életképtelen úgy, és kockázatos hogy az anyuka is belehal ha semmit se tesznek.

Itt a nagy különbség.

Szerinted a tudatod tesz téged emberré.

Szerintem meg a folyamatok, amik a létezésed fenntartják.

Amikor zigóta a gyerekkezdemény, ezek a folyamatok beindulnak. És ha nem szabnak nekik gátat, akkor teljesen olyan lesz, mint a többi ember.

Az életösztön pedig elég erős dolog, még ezekben a szerinted öntudatlan lényekben, amik még nem emberek, azokban is benne van.

Láttam dokumentum filmet erről a folyamatról.

Nem részrehajló a dolog erkölcsi oldala iránt, egyszerű bemutató videó.

Amikor késsel benyúlnak, a gyerek kezdemény menekül előle.

Vagy legalábbis próbálkozik...

A többi része mellesleg igencsak brutális, 2-3 bar szívóerejű cső szívja be a szétmetélt darabokat.

Igazából itt lehet a meddőség veszélyét keresni, amikor vagdaják szét a testet, előfordulhat az is, hogy a méhbe is belevágnak. És hegesedéssel már nehezebben hord ki másik magzatot.

De ez csak egy kis kitérő, elkalandoztam.

A lényegi különbséget, hogy szerinted mi az élet valódi kezdete, és szerintem mi, azt nem tudjuk kiegyenlíteni.

Nem azért, mert makacs lennék, hanem azt látom logikusabbnak még így is, amire én gondolok mint élet.

A kérdezőcsaj is már előre eldöntötte mit akar, szóval ilyen szempontból nem tudok neki semmi újat mondani.

De ha szeretnél nem anyázós vitát, írhatsz privát üzenetet, és úgy elvitázgatunk.

2016. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Itt már nagyon elkalandozott az egyik kedves válaszadó, nem ez volt a kérdés, nem azt kérte, hogy magyarázd meg neki ,hogy miért ne ... Mellesleg ha ő már eldönötte úgysem fogod lebeszélni. Lehet, hogy önző, de biztos anyagiak nélkül egy szerető apa nélkül a gyerek sem kap olyan életminőséget ami neki megjár, egy gyerekkel 28 évesen minden segítség nékül se munkát , se párt nem talál a kérdező, ő is és a gyerek is szenvedne csak. Egyébként ismerek egy nőt, szült egy gyereket 21 évesen, volt utána 6 abortusza, és 34 évesen szült még egy gyereket, pedig nem magán klinikára járt meg semmi egy kis vidéki kóráhzba, szóval még van remény. Máskor biztos védekezni fogsz és tanulsz ebbő kérdező.
2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!