Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik országban lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban lehetséges hogy meddővé tegyenek anélkül hogy negyven éves lennék, vagy 3 gyerekem lenne?

Figyelt kérdés

Soha az életben nem szeretnék gyereket szülni, de ez sajnos a törvényt nem érdekli. Ha más itt elveszik tőlem a döntés lehetőségét, akkor mennék máshová. A fogamzás gátló tablettával az a gondom, hogy rendszeres, pontos szedése mellett valószínűleg terhes lettem, és nem akarom hogy ez még egyszer előforduljon. Még ha nem is történne meg, nem akarom minden hónapot végigstresszelni, hogy mi van ha mégis terhes vagyok.Van elég bajom plusz stressz nélkül is. Az óvszer anyagát nem bírja a szervezetem sajnos.

Az injekcióval szemben paranoiás vagyok, a spirálra azt írják azoknak ajánlják, akik már szültek, és a többi módszer sem túl szimpatikus. Maradt ez, ami valóban a legjobb lenne, erre beleszólnak. Valakinek valami ötlete, hol lehetne mégis megcsináltatni?


2015. dec. 30. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Svájcban.

Ott nagyon sok mindent megcsinálnak, csak pénzed legyen.

2015. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban de ahhoz ott kell elned.
2016. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!