Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 évesen elköttethetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen elköttethetem magam, ha nincs gyerekem? L

Figyelt kérdés

a párommal szeretnénk szexuális életet élni de úgy, hogy abból gyerek sose legyen, viszont gumit se kelljen használni. Nincs nemi betegség se egyikőknél se, ne gondoljatok ilyenre

Tudom van aki meggondolja magát, de én biztos vagyok benne hogy nem akarok gyereket, ilyen megnyilvánulást nem kérek



2020. febr. 17. 23:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy ha annyira zavar hogy az Isten megáldott egy olyan dologgal amiért sok meddő nő mindent megadna hogy képes legyen rá menj el aztán vetesd ki a méhedet...



Most pedig már menj aludni mert holnap iskola!!

2020. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Akkor abortusznak se kéne legyen, minden gyerek megszületik, mert az egészségügy erre nem képes időt fordítani :D

Hagyjuk már

Meg ez engem csak érdekelt, nyilván ha nem lehet, akkor nem, ha meg igen, akkor biztos lesz majd rá lehetőség, ha nem is addig, amíg 18 vagyok. Csak ez mostanság merült fel

2020. febr. 18. 00:07
 13/43 A kérdező kommentje:
Isten adta, hát...jólvan, ez már nem vita téma
2020. febr. 18. 00:08
 14/43 A kérdező kommentje:
Meg nehogy már rossz ember legyek emiatt!
2020. febr. 18. 00:09
 15/43 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi gyökér válaszoló van...

Nem a kort kell tisztelni, hanem az embert. Úgy útálom amikor jönnek ezzel h a taknyos... takony a te édes anyád aki ideszart nekünk te ostoba!


Kérdező: igen megcsinálják neked egy magánklinikán bármikor.

2020. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

Úgy látszik, Viktor istenünk gyerekgyáros politikája nagyon működik :D

Viszont abban egyet kell, hogy értsek, hogy a törvények valóban nem teszik lehetővé azt, hogy elköttesd magad úgy, hogy nem vagy 40 éves és nincs három gyermeked. Viszont a műtét nem kockázatmentes, mivel jelentősen megnöveli a rák kialakulásának esélyét, ráadásul bonyolultabb művelet is, mint a férfiak elköttetése. Férfiaknál viszont nincs olyan kockázata, mint a nőknél (azt leszámítva, hogy talán az önbizalmukon rombol).


Én azt javaslom neked, hogy beszéld meg a pároddal, hogy ő végeztesse el a műtétet. És arra az esetre, ha mégis meggondolnátok magatokat, rakassatok el spermát (mivel a műtét férfiaknál sem visszafordítható...) - legfeljebb nem fogjátok használni.

2020. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

(a párommal ez meg lett beszélve)

2020. febr. 18. 00:41
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
És ő nem vállalja be, hogy őt köttessék el?
2020. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
82%

Ha már van 3 gyereked akkor csinálják meg a beavatkozást, addig nem. A beavatkozás végleges (vagy legalábbis nagyon kis eséllyel reparálható, utána max. beültetés) 18 évesen még bőven ráérsz vele. Mi van ha mondjuk 5 év múlva azt gondoljátok szeretnétek gyereket vállalni?

Ha már műtét és gyógyszerek... hormonális fogamzásgátló nem lenne megoldás? Ha az sem akkor spirál? Ha az sem akkor pesszárium + hüvelyzselé + megszakítás (ezekből legalább 3-at kombinálj egyszerre ne vagy-vagy).

Látod hogy van még megoldás :)

2020. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

A párom nem akarja magát elköttettni, fél, hogy utána nem lesz olyan a szex


Nem merek fogamzásgátlót szedni, lehet, hormonálisan felborítana, bár tényleg ki kéne próbálni

A többi megoldást egyelőre csak "elrakom", hátha kell későbbre :D

2020. febr. 18. 00:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!