Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek befolyásol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek befolyásol bármit is, ha egy nőnek ekkora melle van? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez már kizáró ok nálatok? Vagy ha tetszik egy lány akkor mindegy?


[link]

[link]

[link]


2017. okt. 21. 19:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
számomra nem is a cici volt feltűnő a képen,hanem hogy szép vékony dereka van,nem hájas,úgyhogy a cicije is tökéletes.
2017. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes cici.
2017. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Gyönyörű cicik, és a testalkathoz képest teljesen arányos. Én is ilyenekre gerjedek. A barátnőmé még ennél is kisebb.
2017. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, hát érdekes, hogy nagy arányban ezek is tetszenek a férfiaknak, ezek szerint én és még sok nőtársam el van tájolva :D
2017. okt. 22. 17:42
 35/41 anonim ***** válasza:

persze hogy el vannak tájolva.

a nők gyakran azt hiszik,hogy a cici a szépség netovábbja,pedig sokkal fontosabb a jó alak,a vékony derék,a sportos combok,az izmos fenék.

2017. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nagy arányban az ekkora cicik tetszenek, hanem hogy az ekkorák IS. Főleg az első képen lévő cuki. ❤ Kár, hogy olyan rossz irányból süt rá a fény :/ Megnézném jobb képen is!


De a baj az szokott lenni, hogy igen, vonzóak, de pár év múlva besimul a bimbóudvar, megereszkedik, megnő a lány hasa. Te hány éves vagy kérdező?

2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
És kép nélkül mekkora a melle?
2017. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vannak. Ahogyan előttem is írták, az összhatás a fontos. Ez lehet egy kisebb és egy nagyobb mellel is. Szóval abszolút nem kizáró ok.
2017. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
2019. jún. 3. 20:26
 40/41 anonim ***** válasza:

Szexeltem már ennél is laposabb csajjal.

De úgy kifejezetten nem tetszik, de ha a személyisége meg tud fogni és minden klappol, akkor kapcsolatra se kizárt nálam.

2019. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!