Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek befolyásol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek befolyásol bármit is, ha egy nőnek ekkora melle van? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez már kizáró ok nálatok? Vagy ha tetszik egy lány akkor mindegy?


[link]

[link]

[link]


2017. okt. 21. 19:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,teljesen rendben van,de ugyanúgy a nagyobb mellek is bejönnek,a női mell ha pici ha nagy "más" mint egy férfié,bármelyik szép,izgató,csak kamu ne legyen! Lányok: soha ne rakassatok be szilikont,semmi értelme műttetni csak elrontja! És ezt nem azért írom mert "mindegy csak lyuk legyen rajta" azért mert olvasom ezt az oldalt attól még ez nem így van! Szexmániás vagyok ez tény,és még csak büszke sem vagyok rá,de több nővel volt dolgom mint a károgóknak ahány lány osztálytársuk volt valaha... De több kg sminket magukon hordó,plasztikázott mellű,nemiszervű nő soha nem izgatott fel,épp ezért kerülöm is ezt a típust,a természetességet (kibontott haj,kicsi-nagy-felemás-lógó-akármilyen mell,salátapunci-szőrös punci-természetes babapunci,némi súlyfelesleg-vagy vékony de nem fogyókúra/hánytatás/zsírleszívás által szerzett alkat) sokkal többre értékelem!
2017. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a lánynak egy kicsit nagyobb mellei vannak olyan C körül.

Persze nem teljes mértékben kizáró ok ha egy lány lapos.


16L

2017. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az ilyen, vagy akár ennél is kisebb mellek tetszettek igazán. 36/F
2017. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
mindegy mekkora csak legyen.
2017. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Számomra minden mell szép, ha a viselője tetszik nekem.
2017. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Ha ez a sajátod,akkor gyönyörű cicid van!
2017. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden véleményt :)


A képen egyik sem az én cicim, de igen hasonló.


Itt inkább pozitív hozzászólások vannak úgy látom és megis lep. A való életben, mintha ez mégsem lenne ennyire egyértelmű.


Valamiért mindig attól tartok, hogy a csinos láb, fenék, arc nem elég, ha közben ilyen pici cici van.


Mindenkinek zöld kezet nyomtam :)

2017. okt. 21. 22:24
 28/41 anonim ***** válasza:
Miért nem lenne egyértelmű a való életben?
2017. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten tetszenek a kisebb cicik :) szóval ne aggódj emiatt!
2017. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Igazából már az is fel vidított, hogy semmilyen bunkó hozzászólás nem érkezett ilyen sok közül, még akik azt írták, hogy nem tetszik nekik ők is mindenféle rosszindulat nélkül. :) Ez valóban meglepő és egyben jó érzéssel tölt el.
2017. okt. 21. 23:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!