Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket milyen mértékben befolyásol a partner öltözködési szokása?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nő, akinek nagyon különleges és szép arca van, de nem a mai divat szerint öltözködik, a másik pedig kevésbé szép arcú, átlagos, viszont trendkövető.


Általában melyik a vonzóbb? Néha úgy érzem, hogy a nők csak rivalizálás miatt hódolnak a trendeknek és nem feltétlenül azért, mert érdekelné őket, hogy az adott férfi mit szól hozzájuk...

Ti hogy látjátok ezt a problémát?



2016. márc. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nálam fontos az öltözködés nem szeretem ha 1 nő úgy öltözik mint egy férfi egy nő ölözön nőiesen
2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] :D nekem csak az ilyen öltözetű csajék jönnek be. :D
2016. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az öltözködés sokat elárul egy nő személyiségéről. Én speciel nem szeretem a kihívó öltözködést, de kényelmes, de stílusos rihuk híve vagyok. Nekem a vékony/sportos, enyhén nerdy típusú lányok/nők jönnek be, ezért jobban értékelem a vándorbakancsot a magassarkú cipőnél.
2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem tudom, mi az aktuális trend, de nagyjából felismerem, ha egy csomó lány ugyanúgy öltözik. Az öltözködéséből valamilyen szinten az életstílusára is lehet következtetni, az ugyanúgy öltözködő típus nem az én világom.


Amúgy nagyon egyszerűen nézem a dolgot: ha tetszik, akkor jó pont, ha nem tetszik, akkor meg nem. Minél extrémebb ezen a skálán, annál nagyobb hatást gyakorol. Ámbár pusztán ennyiből nem döntök, a személyiség sokkal jobban számít. Ha az oké, az öltözködés kb nem számít.

2016. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Előre is elnézést, hogy nőként válaszolni merek.


"Néha úgy érzem, hogy a nők csak rivalizálás miatt hódolnak a trendeknek és nem feltétlenül azért, mert érdekelné őket, hogy az adott férfi mit szól hozzájuk..."


Még gyakoribb egy harmadik opció: azért öltözünk úgy, ahogy, mert abban a ruházatban érezzük jól magunkat és pont. Nem azért, hogy más nők irigykedjenek ránk, és nem is azért, hogy megnyerjük a férfiakat magunknak. (Ha a férfiaknak akarnék mindenáron tetszeni, akkor meztelenül kéne sétálnom a városban.)


Rám legalábbis ez vonatkozik. Ha virágmintás szoknyához van kedvem, akkor azt veszem, ha farmerhez és nagy pulcsihoz, akkor azt. De egyiket se azért, hogy bárki is behódoljon nekem.

2016. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha valaki nem követi a divatot, sőt!

Szóval a szép arcút választanám.

2016. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képes befolyásolni, habár nem a szokásos módon.

Ezalatt azt értem. hogy nem szeretem, ha egy nő mindig csak ilyen full elegáns, száz százalékban nőies rucikban hajlandó járkálni. Számomra imponáló, ha valaki nő létére laza, vagány stílust képvisel öltözködésben. Habár tudom, hogy ezzel a véleménnyel eléggé egyedül vagyok.

2016. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!