Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális lány szerelem nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lány szerelem nélkül lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés
Én mindig is azt hittem hogy a lányok szerelem nélkül nem fekszenek le,mert mindig a pasikat dobálják hogy ők csak szexet akarnak..
2016. máj. 15. 17:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
77%

@30

Dehogy dobálhatod, hisz vannak nő társaid akik képesek lefeküdni férfiakkal szerelem nélkül. Te pedig felelsz értük, nem kerülhetsz ellentmondásba velük!!!44 Nem tudtad?

2016. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
57%

Én normális lánynak érzem magamat, mégis megtettem már nem egyszer, hogy szerelem nélkül lefeküdtem valakivel.

Kedves kérdező, ez nagyon hülye kérdés, mert nem ez határoz meg egy embert.

2016. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
61%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2016. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen nincs.

Emberek vannak, a nőknek is ugyanolyan szexuális vágyaik vannak. Max annyiban látok különbséget, hogy a nőknél a párjuk iránti érzelmek növelhetik a szexuális étvágyat. És a mindennapokban valószínűleg könnyebb elvannak szex nélkül.

2016. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
72%

Az a nagy kérdés, hogy te mit tartasz normálisnak.

Ha számodra ez nem normális, akkor az adott lány sem normális.


Manapság az emberek egyre elfogadottabnak tartják ezt a viselkedést. A média belesulykolja ezt a tudatunkba, hogy normális. Normális, sőt természetes dolog különválasztani a szexet és a szerelmet, legalábbis ezt mondják. Aki ezt hangoztatja, általában hamar népszerű lesz, mivel olyan dolgokat mond, ami a tömegek számára kívánatos vagy népszerű.


Számomra nem normális és én ezt nem akarom elfogadni. Neked sem kell elfogadnod, ha nem akarod. Miért kéne elfogadjunk bármit is, ami számunkra rossz? Csak azért, mert sok ember, nagyon hangosan kiabálja, hogy ez helyénvaló és normális, még nem lesz az. Nekem a belső értékrendem tiltakozik ez ellen. Ha a többi embernek ez így jó, felőlem tegye. Nekem viszont jogom van megítélni és jogom van ahhoz, hogy próbáljak egy számomra normális, rendes lányt találni.


A lányok döntő többsége nem olyan ártatlan, mint amilyennek vallja magát vagy látszani akar. Nekem sem tetszett ez, amikor erre rájöttem.


Manapság normális lefeküdni akárkivel. Normálissá vált a megcsalás, a házastárs átverése, gyerekek elhagyása. Normálissá vált az abortusz. Normálissá vált a kefélés orrba-szájba több emberrel. Minden normálissá vált, amire az emberek kicsit is vágytak, de mégis valamennyire tiltott vagy erkölcsileg züllött dolognak számított. Azt hitték az emberek, ha megteszik ezeket, boldogabbak lesznek. Na lám, itt egy világ, ahol már le lehet feküdni akárkivel. Már lassan a megbélyegzés is eltűnik. Ma már ez a menő, ha egy lány sok partnerrel volt, ettől lesz "sztár". És boldogabbak lettek az emberek? Csak bután vigyorognak, kifelé megy a parasztvakítás, a drága sz@r holmik, márkás ruhák, meztelen testek. De a csillogás és a mosolygás mögött szerintem rohadtul nem boldogok.


Egy elég mocskos és perverz világban élünk, hiába van nagyon feldíszítve és kicicomázva.

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

"a nőknek is ugyanolyan szexuális vágyaik vannak"


Ha ez igaz akkor miért nem válalják ezt fel és miért nem öszinték? Állandóan csak a pasikat hibáztatják hogy szexmániás állatok.

2016. máj. 15. 18:41
 37/43 anonim válasza:
27%

Én felvállalom: 25 éves koromig kiéltem magam, pasiztam ezerrel, volt több egyéjszakás kalandom és volt egy dugópajtim.

Életem első orgazmusát pont egy érzelmek nélküli kapcsolatban éltem át :)


Viszont, már 11 éve boldog kapcsolatban élek és eszem ágában sincs megcsalni a párom.

2016. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
70%

Most ez neked újdonság, hogy a nőknek vannak szexuális vágyaik?

Nem ez a kérdés, hogy vannak, hanem, hogy mennyire gyakran, milyen érzelmi bevonódással, milyen formában mennyi ismeretség stb után szeretnék kielégíteni.

Biztos van jó pár olyan férfi, aki csak akkor kívánja meg a partnerét, ha már szerelmes belé, de én eddig kevesebb ilyen férfivel találkoztam, és több nővel. És bizony vannak olyan nők, akik érzelmi bevonódás nélkül és megkívánnak idegeneket, de bizony több férfitől hallom ezt, mint nőtől.

Ez nem norma, valami erkölcsi előírás, hanem egyéni ízlés kérdése gondolom némi biológiai háttérrel. (Férfiakban alapból magasabb a tesztoszteron szintje, ami a nemi vágyért felelős.)

Nem hiszem, hogy kollektíve a nők saraznák a férfiakat, hogy miért akarnak szexet...talán inkább azzal lehet, gond, ha CSAK szexet akarnak, mert mint említettem, valószínűleg kevesebb olyan nő van, akinek ez kielégítő, az érzelmi vonzata nélkül.

2016. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
96%

a pasik csak szexet akarnak - a nőknek kellenek "érzések"

jófiú - rosszfiú

plázacica - átlagos lány

kigyúrt kisdákó - nem edzek, de nagy a dákó

...


"Az ördög minden hibát párokban, ellentétpárokban helyez el a világban, és mindig arra biztat bennünket, hogy jó sokat törjük a fejünket, vajon melyik a rosszabb. Arra számít ugyanis, hogy az egyiket olyannyira nem kedveljük majd, hogy könnyűszerrel belekergethet a másikba. De ne engedjük magunkat bolonddá tenni! Tartsuk a célt szemünk előtt és haladjunk egyenesen át a két hiba között.” (aranyközépút)


Mikor fáradtok már bele az általánosításokba?

2016. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
38%
Én szerelem nélkül is tudok szexelni. Arról nem is beszélve, hogy ki mondja meg, pontosan mi is a szerelem, és hol végződik a vonzódás, és hol kezdődik a szerelem? Az emberek hajlamosak összekeverni a szexuális vonzódást a szerelemmel. Nem egy egzakt fogalom ez, hogy innentől szerelmes vagyok, tegnap meg még csak kibeb...szott jópasinak tartottam azt a bizonyos férfit.
2016. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!