Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális lány szerelem nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lány szerelem nélkül lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés
Én mindig is azt hittem hogy a lányok szerelem nélkül nem fekszenek le,mert mindig a pasikat dobálják hogy ők csak szexet akarnak..
2016. máj. 15. 17:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem zavar ha a pasik lefekszenek szerelem nélkül a nőkkel. Elvégre én se találtam volna alkalmi partnert, ha ez nem így lenne.
2016. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Ha minden nő csak szerelemből feküdne le egy férfival, a pasik igencsak rosszul járnának...


(Gondolok itt pl. hivatásosakra is, nem csak "sima egyszerű" nőkre...)

2016. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
64%
láb szétrakáshoz nem szükséges érzelem, csakis az agy tudatos motoros funkciójára van szükség.
2016. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem kell nagy ész, hogy összerakd, hogy vszeg nem azok a nők kifogásolják, hogy egyes férfiak csak szexet akarnak, akik szintén szerelem nélküli szexre vágynak. Vagy szerinted a női nem egy homogén halmaz és mindegyikük felel mindenért amit a másik nőtársuk mond? :D Anyám..borogass...
2016. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 ~OnLány~ ***** válasza:
62%

Mindenki azzal fekszik le és akkor, amikor akar! :D


A saját életeddel foglalkozz, ne máséval. Főleg azok teszik ezt, akik irigyek. Normális férfi és normális lány nem fekszik le szerelem nélkül. Különben mindenki azt csinál, amit akar, ezen kár duzzogni!


Jaj, gyorsan pontozzátok le a válaszom.

2016. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
20%
Férfiként nem látom át a különbséget az közt, aki néha lefekszik valakivel érzelemmentesen, hogy "kielégítse a szükségleteit", meg aki állandóan kiöltözik ribizlibe és "dugatja" magát. Alapjában véve ugyanaz történik, csak az egyik esetben sűrűbben, erkölcsileg semmi különbség nincs.
2016. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
55%

És amelyik férfi csinálja ezt, annál ez nem is kérdés? Vagy csak a nőt kell megbélyegezni rögtön azzal, hogy r-bi, ha lefekszik egy pasival anélkül, hogy szerelmes lenne? :O

Igen, amúgy szerintem normális lány is lefeküdhet valakivel szerelem nélkül.

Ja meg azt ugye ne felejtsük már el, hogy ha randizol valakivel és mondjuk a 3. talin lefekszel vele, akkor még nem vagy szerelmes. Ha ebből indulunk ki, akkor kb senki nem normális?

2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%
Azok ribizlizik le az ilyen noket, akik pont arrol almodoznak, hogy egyejszakas kalandok sokasagat eljek meg.
2016. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
39%

@27

Természetesen csak az a normális lány, aki minimum hónapokig váratja a pasit, közben többször teszteli, vizsgáztatja, h vajon nem csak "azt" akarja-e és tényleg szereti és marhára megbecsüli végül nagy kegyesen beadja a derekát szigorúan gyertyák és rózsaszirmok között. Nem tudtad?

2016. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
77%
Én nem fekszem le szerelem ÉS párkapcsolat nélkül, nekem erre nincs igényem, se gusztusom, se bizalmam, se semmi. Akkor én dobálhatom a pasikat ha csak szexet akarnak?
2016. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!