Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincsenek a mai fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a mai fiatalok kellően felvilágosítva a szexről és a különböző védekezési módszerekről?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert elég sok buta kérdést tud itt olvasni az ember. Oké, hogy azért van ez az oldal, hogy itt kérdezze meg azt, amit amúgy nem mer, de hát azért néhány kérdés már tényleg eléggé szánalmas.
2008. júl. 31. 15:30
1 2
 11/17 Mendus ***** válasza:
40%
Én anyuval mindig mindent megbeszéltem...és még csak 16 vagyok, szűz és mindent tudok a nemi életről! És még a mamámnál is több dolgot tudok XD pedig ő orvos
2008. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szüleim (főleg édesanyám) úgy ejtette meg a felvilágosítást, hogy a könyvespolcra kitett vagy 4-5 könyvet a "megfelelő témában" és azt mondta, olvassa el őket. Gondolom, úgy volt vele, ha kérdésem lesz és fel merem tenni, majd úgyis felteszem. De nem mertem kérdezni... :)))

Egy fiú

2008. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szüzen mindent tudni a nemi életről... :| Azigen.
2008. aug. 1. 09:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk máshogy megyx egy ideig én sem mertem mondani de mostmár nyugodtan beszélek róla anyuval megbeszéljük,kérdezek ha ugy gondolom.Nem hord le,nem nevet ki rendesen válaszol.


Andi

2008. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a prűd szülők az oka, (anyám is ilyen)de az iskola is hibás, meg a vallás is.

Nálunk van egy nagyon laza fiatal védőnő aki évente, kétévente mindent elmond, és mi mindent tudunk amit kell és még senki sem volt abortuszon, vagy csinált hülyeséget. több ilyen ember kéne. A biosztanár úgy mesélte el a dolgot mint a naarrátor az állatok párzását és ennyi. Neki is tudatosítania kéne a dolgot. Meg a könyvek...VAn egy könyv amit mindenkinek ajánlok. Szexualitás a címe és egy orvos írta vmilyen Tamás. Ott azt is leírja hogy lehet a gyereket kicsi korban a témára felkészíteni de ír a védekezésről a nemi betegségekről meg a drogokról is. Minden benne van. meg a szülőkhöz még annyit, hogy azért nem beszélnek mert prűdek vagy mert nem tudják hogy mondják el.

2008. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mendus ***** válasza:
0%
Miért baj, hogyha valaki szüzen már mindent tud a nemi életről?! Nem mindenki olyan tudatlan, mint Te.
2008. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De hogy tudhat valaki mindent a nemi életről, ha még szűz???? Ó, ember! :DDDDDD
2008. aug. 7. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!