Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen fogamzásgátló módszerekről tudtok, ami be is vállt?!

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettán kívül,mert én jelenleg Lindynette 20 at szedek,de szeretnék most váltani valami olcsóbb de megbizhatóbbra váltani!Injekcióról valakinek valami véleménye? Előre is köszi a válaszokat!
2011. máj. 4. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig a yasminelle tuti frankó
2011. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt vele semmi problémád?Mennyiért váltod ki a tiédet ha szabad megkérdeznem ?
2011. máj. 4. 23:43
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
aspirin. szorítsd a térdeid közé...
2011. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
óvszer, teljes mértékben nem invazív módszer :)
2011. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomag óvszer ~600 ft. Három van benne, jobb esetben egy szeretkezés alkalmára elegendő. Ha kétnaponta vesztek, az egy hónapra ~9000 forint. Egy drágább fogamzásgátló is ~8000 ft. Az egy hónapra ~2600 ft.

Szerintem teljesen megéri. :)

A hüvelykúpot, meg ilyesmit, úgyis mindig újra kell venni, mint a gumit, ráadásul meg van az esélye, hogy történik vele valami.

Ínjekció... nem tudhatod, milyen mellékhatást vált ki belőled, nem lehet visszafordítani, ha már beadták!

Szerintem a lehető legjobb védekezés a fogamzásgátló tabletta, helyes szedés esetén. Ne válts!

2011. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ!:) én ezt a fajtát immáron 3 éve használom csak van mellette vastagbélgyulladásom és pajzsmirigy alulmüködésem ezért szerettem volna ha nem kell több bogyót szednem.vagy ha esetleg tudnék egy olcsóbb fog.gátlót válatni az is jó lenne
2011. máj. 4. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Sensonette 20 olcsóbb, de ugyanazokat a hormonokat tartalmazza a : Meliane, Harmonet, Stodette 20, Gestomix 20, mint a lindynette 20.
2011. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Tri-regolt szedek már 17 éves korom óta. Hiába fikázzák,hogy régi, de az is minipill, kevés a hormon benne. Nem okozott eddig semmi problémát, szépen beállította a menstruációmat, 3-4 napig tart,abszolút nem görcsölök, és egy dekát nem híztam tőle. Szóval nekem jó. És soha nem volt problémám, biztonságos. A gumi valóban drága,ha sokat szexeltek, a többi meg macerás..(hüvelykúp, pesszárium,). Ugye a megszakítás meg nem védekezés,de gondolom tudod,elég felvilágosult és felelősségteljes vagy úgy látom.
2011. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi,a Tri-regol 3 havi kerül 3120 ft-ba ha jól tudom +/- 200 ft..szóval olcsó nagyon.
2011. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy írtál ,énis 17 éves korom óta szedem ezt,de ennek a 3 havi adagja 6480Ft kicsit soknak tartom ,felkeltette az érdeklődésem a tied elég jo árba,azt hiszem felkeresem a nőgyogyászt váltás ügyben,nagyon köszönöm a válaszokat.(Megszakitásost mi nem alkalmazunk,én nemhiszek az ilyenekben,amugy is az előváladék is tartalmazhat spermát!)
2011. máj. 5. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!