Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok mai udvarlási módszerekről ill. a pasik modoráról?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ti meg vagytok-e elégedve azzal, ahogyan a pasik közelednek felétek, vagy csak én vagyok a kivétel.

Szerintem azt várják, hogy a lány kezdjen el nyomulni, teljesen el vannak lustulva. A 25-30 éves korosztály még teszi a dolgát, de a fiatalabbak teljesen el vannak szállva maguktól...tisztelet a kivételnek!!

Szóval csak én fogom ki mindig a rossz személyt vagy más is tapasztalta már ezt?


2010. jún. 8. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
a 25-30 éves kroosztály is lusta! Legalábbis egyesek....kellesz nekik...de ha nem lépsz hát ő meg lusta hogy járkáljon utánad, bizonyitsa h kellesz neki....de amugy meg üzenget h te menj utána......
2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos elég sok a naív, buta, nyomulós lány, ezért elszállnak maguktól.. És én nem megyek egy fiú után sem, de azt sem szeretem, ha nem hagy levegőt venni.

Aranyközépút :)

2010. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szesze ***** válasza:

Szerintem sem tudnak udvarolni. Lehet, hogy nem is akarnak.


Én már futottam pasi után de nem éri meg, hogy ha nagyon kellesz neki akkor fut majd utánad, ha nem akkor meg úgy is mindegy.

2010. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az erőszakos,nyomulós nők miatt leszoktak az udvarlásról,kevés kivételtől eltekintve.Ez bizony a nők hibája,nem így kellet volna hozzá állni a dolgokhoz.Most már teli a világ ilyen ,,mocsok macsókkal",akik megszokták,hogy a vad az ölükbe mászik,és nem is nagyon kell rá vadászni.

Én az udvarlós,bókolós,udvarias fajtát kedvelem,akiben még akad küzdőszellem.Természetesen előbb én megadom a bátorító,biztató jeleket,a többi az Ő dolga.Legalábbis nálam.

2010. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

22/F vagyok, alapvetően régi vonalas, komoly kapcsolatokban utazom, a művelt, intelligens, okos NŐk az esetem, ebből kifolyólag idősebb partnereim voltak eddig. DE!


Amit észrevettem: a csajok nagy része sem különbözik a pasiktól, ugyanolyan rátarti, szánalmas kivagyiság jellemző rájuk, nulla belső értékkel. Az egy dolog, hogy gyk. jelzéseket nem hogy nem akarnak, nem is tudnak küldeni, a testbeszéd, gesztikuláció, humorérzék teljesen hiányzik belőlük, mint ahogy az érzelmi intelligencia is.


Fábry is megmondta: a kijevi nőkkel még lehet beszélgetni, pár év múlva már ott sem lesz ez meg...:)

2010. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én szerintem nagyon fontos hogy egy pasi legyen udvarias. pl előre enged az ajtóban vagy ha bejön neki a csaj akk ha van nála 6 szatyor akkor segít neki meg ilyesmi. 16/L


mert am sajnos a legtöbb velem egykorú akiket ismerek nem ilyen:(

2010. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, szerencsés vagyok, az én barátom pont az ellenkezője a leírtaknak. Ő jött oda hozzám, mikor megismerkedtünk, és utána hetekig hevesen udvarolt nekem, mert az elején megmondtam neki, hogy nem tudok úgy összejönni vele, hogy alig ismerem, és addig udvarolt (pl. elvitt 1 csomó szép helyre randizni, mindig meglepett valami aprósággal, rengeteget bókolt, stb.) míg bele nem zúgtam fülig, mert rájöttem, hogy pont ilyen fiúra vágyom... Mindent megtett, kedveskedett, és most, 2,5 évvel később sem viselkedik másképp. De szerintem nem Ő az egyetlen ilyen pasi a világon, az barátaim között is vannak jópáran, akik hasonlóan kezdeményeztek, és akár hónapokig udvaroltak egy lánynak, míg össze nem jöttek -az egyik ilyen barátom épp most jegyezte el a barátnőjét :) Szóval léteznek még ilyen pasik, ne add fel a keresgélést! :) 19/L (az említett barátok is ebbe a korosztályba tartoznak)
2010. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hová lett a világ,

A tehén kergeti a bikát.:D


Pedig szerintem is a pasinak kell lépni.

2010. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én baromira nem így vettem észre, sőt, eléggé sokat kell udvarolni egy dugásért...van mikor 1 hónapot. Én speciel sokallom.


19/F

2010. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szesze ***** válasza:
Hat ha egy dugasert udvarolsz annak tenyleg sok...ajanlani tudom a qurvakat
2010. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!