Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszitettem a szűzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szűzességem és vele egyűtt a kedvem a férfiaktól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első alkalomról annyit mondhatok, hogy rettenetes volt. Ilyen fájdalmam még életembe nem volt! De megtörtént. Nem véreztem, de nem birtam a fájdalmat és abba kellett hagyni. A pasit ki is dobtam. Nem akarom, hogy többet egy se érjen hozzám. Barátnőm mondta hogy nem bizos, hogy elvette a szűzességem, mivel nem véreztem. Ez hűlyeség, esetleg nem szakadt teljesen el a szűzhártyám. Nem hiszem, hogy valaha visszakapom a kedvem mindehhez. Nem is akarok pasit látni, vagy hogy valaki még a mellemhez is érjen. Mit tehetnék? El vagyok keseredve és nagyon rosszul érzem magam. S ha lehet, akkor valami értelmes tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre.
2008. júl. 27. 18:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
És varrd be a mocskos pofádat vagy mosd ki 100%-os sósavval azzal is csak a hazát véded és nem ártana az elemi helyesírást megtanulni! BAZDMEG!
2008. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
"BAZDMEG" anyádat, hűlye surmo picsa. Huzd le magad a WC-n. Hatalmas szivességet tennél. Jönne ki a torkodon a fasz és hánynál faszt évekig. Ekkora bunko picsát nem baszott Europa. Germoláda vagy! Le se köpnélek, dögölnél meg a csotányok között és a koszba. Fulladj meg! Szánalmas, nagy pofájú, koszos surmo picsa. Kurvázd a keserves jó anyádat. De öszintán sajnálom szegény, hogy ekkora marhát hozott a világra! Szerencsétlen fattyu vagy!
2008. aug. 1. 13:52
 43/49 anonim ***** válasza:

szerintem a kovetkezo alkalommal varj amig talalsz valakit aki tneyleg fontos neked. a lanyok tobbsegenek a szex nem csak fizikai elmeny, hanem erzelmi is. pl az egyejszakas kalandban a lany altalaban erzelmet keres, potolni a hianyt, a ferfi pedig kalandot. szoval mkepp fontos h mit erzel a fiu irant.

a masik fontos dolog, h ne fuseraljatok el, pettingeljetek tobbszor, ismerjetek meg 1mast, h kinek mi jo, mert mindneki mas. nekem az elejen meg az ujjazas is nagyon fajt, de par alkalom utan mar jo volt. fel ev utan szeretkeztunk eloszor, de akkorra mar mind a 2en akartuk -ez is fontos. az elso 2-3 alkalom fajt, utana ez is jo lett. ha nem nedvesedsz be elegge, hasznaljatok sikositot, de amugy a nyal is megteszi. addig semmiekpp ne fogjatok neki mig nem vagy eleg nedves!!!! (ot is benyalazhatod, dijazni fogja;) maskepp tenyleg szornyen tud fajni -vszinuleg nalatok is ez volt a gond.

probald ki hogy te legyel felul, igy te diktalod az utemet. lassan ulj ra es ha faj allj meg,mozogj kicsit mielott folytatnad.

elhiszem h 1 darabig elment tole a kedved, igy xtem elobb csak "lightosabb" dolgokkal probalkozz. ne felj es ne hagyd hogy teljesen elvegye a kedved 1etlen rossz elmeny! :)

2008. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
basszus,meg is érdemled. ha ilyen állattak kezdesz akkor gratulálok. és faszomat ebbe a hülye kérdésbe. "Mit tegyek? " na mit? semmit. gondolod van erre vmi bevált házi praktika vagy kenőcs vagy könyv vagy mittomén. ha akarsz késöbbiekben dugni akkor keress normális partnert és fogsz is,ha meg az egészet eldobod magadtól akkor jo sok mindent hagysz ki.
2008. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
a vegbelben nem tudom mit kereshetett..... de amugy nekem is meg tudta mondani amikor meg megvolt a szuzhartyam.
2008. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek: csak annyira adja vissza az Isten, amit kivántál, mint amennyire kivántad. És azt amit kivántál 99x adja vissza. És csak azért mert ilyen lelketlen "személy" vagy! Köszönöm a válaszokat, azoknak akik megérdemelték. A többi, pedig csak külsőleg ember, belülről állat. Nem kérek több kommentet. Küszönöm.
2008. aug. 8. 10:58
 47/49 anonim ***** válasza:

még mindig itt égeted magad te nyomorék? :D

és nem,nem vagyok szőke...sem pedig 12éves.. ;)

"szeretkezz a jó édes anyáddal" mi van féltékeny vagy? :DD hát lehetsz is mire... ;) ez neked sohasem fog megadatni...

undorító kurva vagy.."azt hiszed menő vagy?" nem,tudod az a baj h nem én teszem itt a fejem h hú de menő vagyok,hanem te..próbálsz itt leugatni mkit,ami annyiból áll h a válaszolók szövegeit másolod,vagy 1-2 szót átírsz :D hülye szerencsétlen vagy.

én vagyok a ringyó? nem én baszatom meg magam mindenféle türelmetlen "barom" pasival,csak azért mert már fasz kéne...szánalmas vagy.

bár az élettől is elmenne a kedved és dögölnél meg.

2008. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
elöttem iró!! kussolj már mer nagyon unom a dumád... menj élvezni máshová... köff
2008. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Az utolsó elöttinek: irigy egy ilyen aljas rohadékra? Isten ments! Akinek csak a neve ember? Másként egy nagy állat. És képzeld, hogy ,eg fog adatni nekem is, mert már kezelésen vagyok, ami 2ho mulva lejár. Te pedig tömdb be azt a nagy szádat. Mintha WC ajtó nyikorgást hallanák...áhhh,csak te nyitottad ki a szád. Ha nem vagy szőke, akkor miért viselkedsz igy? Vagy itt éled ki a kisebbségi komplexusaidat? Hát, figyelj! Egy undoritó, nagyszájú ribanc vagy! És űgyelj, hogy kivánod a halálom, nehogy visszatérjen hozzád! Mekkora jót tennél! Csak egy süket sarki picsa vagy! Huzd le magad a WC.n! S ha esetleg még akarnál irni, kimélj meg ettől a lüke dumádtól. Nem fogom elolvasni! Mert hűlye surmó picsa vagy! S unom a nagyképűsködésedet és a sok kamut, amit összehordsz, ja meg a dicsekedéseket. Kopj le, loser!
2008. aug. 10. 09:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!