Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszitettem a szűzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szűzességem és vele egyűtt a kedvem a férfiaktól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első alkalomról annyit mondhatok, hogy rettenetes volt. Ilyen fájdalmam még életembe nem volt! De megtörtént. Nem véreztem, de nem birtam a fájdalmat és abba kellett hagyni. A pasit ki is dobtam. Nem akarom, hogy többet egy se érjen hozzám. Barátnőm mondta hogy nem bizos, hogy elvette a szűzességem, mivel nem véreztem. Ez hűlyeség, esetleg nem szakadt teljesen el a szűzhártyám. Nem hiszem, hogy valaha visszakapom a kedvem mindehhez. Nem is akarok pasit látni, vagy hogy valaki még a mellemhez is érjen. Mit tehetnék? El vagyok keseredve és nagyon rosszul érzem magam. S ha lehet, akkor valami értelmes tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre.
2008. júl. 27. 18:36
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
69%
Előző válaszadónak: az meg se fordult a fejedben h azért nem tudtad "megdugni" mert nem szeretett igazán? (amin nem lennék meglepve, ha ekkora bunkó vagy:P) mákja van az excsajodnak, hogy elküldted, talán legközelebb egy türelmesebb és szerelmesebb emberrel hozza össze a sors.
2008. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
29%
Előző válaszolónak: tanulj meg légyszi olvasni aztán próbálj okítani valakit. Lefogadom, hogy csaj vagy és ezért kötöttél bele. Leírtam, hogy rendesen felizgattam és telljesen be volt indulva, kívánt és mégsem ment mert rettentően fájt neki. Talán ha 3 órán keresztül nyalom akkor TALÁN összejött volna..de sztem az 1 óra is elég ehhez bőven. Ennyit amúgy sem ér meg egy szüzesség elvétele...amúgy is undorító
2008. júl. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
76%
Te is megtanulhatnál olvasni, mert a felizgatás meg a szerelem 2 különböző dolog. Ez egy lánynál összetettebb akár tetszik, akár nem. Na mind1, ez van, mindenkinek másra van szüksége...:)
2008. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
30%

Nekem volt egy barátnőm akit nem tudtam megdugni mert nagyon fájt neki a "közeledés". Nyaltam 1 óráig, cirógattam, puhítottam, tocsogott a létől de még így is fájt neki. Annyira hogy végül feladtam és elküldtem inkább...az ilyen csajokat inkább szerencsétlennek nevezném. Az hogy te azért utálod a férfiakat mert "gyárihibás" vagy, és tízszeresen fájna neked az első ez szerintem önző gonoszság.

Szerintem inkább ne is érjen hozzád 1 pasi se az elkövetkezendő 100 évben és nem lesz semmi bajod.

A többiek ellesznek a szeretkezés gyönyörével te pedig ott fogsz sínylődni egyedül egy sarokba.

2008. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
25%
Vannak hülye picsa típusú arcok akik egyszerűen túlmisztifikálják ezt az egész csak úgy kívánom ha szeretem szarságot, az meg hogy jajj fáj úgy hogy beleőrülök egy ócska kifogás, nekünk is fáj mikor kiveritek a műbalhét meg a hisztit aztán nekünk meg bűnbánónak kellene lennünk. De nem marad más mint a keserűség meg a csalódottság legbelül. A spannomnak meg üzenem hogy sokkal többet tett az 1 órás! előjátékkal mint amire sokaknak türelme lett volna!
2008. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Egyes férfiak itt is bebizonyitják, hogy Ádám bordából szőtték őket. Férfiak...

Figyelj szivi, te lehet 1órát izgattad, de nálam max. 10 perc volt. Szóval, akkor ki tulozza el? És jobb ha nem ér hozzám 100évig egy pasi sem? Tudod, minthogy még egy akkora bunkóval összehozzon a sors, vagy egy akkorával, mint aki az utóbbi sorokat irta, akkor tényleg kösz, de nem kell pasi.

2008. júl. 28. 08:48
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
szia! ne törődj ezekkel a vad barmokkal, sajnos vannak ilyen díszpéldányok.lány vagyok, és sajnos én is már találkoztam ilyen állatokkal, de rendessel is. mostani párom nagyon rendes és szeretem. remélem szívből, hogy nem egy ilyen tahót találsz, hanem aki megért, figyel rád, és fontos vagy neki. hidd el, van ilyen, csak ritka, de meg fog találni. az ilyenek csávók meg megvannak sértődve, mert tudják, hogy belül ez az igazság, csak nem hajlandóak elismerni. egy csaj nem csak a "dugásra" van. ha dugni akarnak, dugjanak egy lovat. egy lányt szeretni kell. :)kitartást, szurkolok neked.:)
2008. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó kommetelő a biztató szavakat! Hug! És tökéletesen egyetértek az ilyen alakokról. Az első oldalon, volt egy pasi, aki kommentált, nem is jött, hogy elhiggyem, hogy mindezt pasi irja. De vannak rendesek is, biztos, én még nem találkoztam eggyel sem, csak nagyon kevés a rendes. Az ilyen vadbarmoknak pedig guillotine.
2008. júl. 28. 09:32
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért kipróbálhatnál valamit:

menj el orvoshoz, és nézze meg, mi történt.

Ha még megvan a szűzhártyád (nem lehetetlen), vagy nem szakadt ki eléggé, akkor vágasd át. Ez fájdalommentes, és később még jól jöhet.

Vannak lányok, akiknek nagyon szívós és erős ez a hártya.


Egyébként én is azt mondom, hogy az idő - és később esetleg egy szerető fiú - gyógyíthat meg. Úgy, ahogy az egyik hozzászólót.

2008. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
És hogy állapitja azt meg? Voltam nőgyogyásznál, de akkor a végbélen keresztül nyult fel, és rettegek visszamenni, mert nagyon fájdalmas volt!
2008. júl. 28. 11:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!