Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszitettem a szűzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szűzességem és vele egyűtt a kedvem a férfiaktól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első alkalomról annyit mondhatok, hogy rettenetes volt. Ilyen fájdalmam még életembe nem volt! De megtörtént. Nem véreztem, de nem birtam a fájdalmat és abba kellett hagyni. A pasit ki is dobtam. Nem akarom, hogy többet egy se érjen hozzám. Barátnőm mondta hogy nem bizos, hogy elvette a szűzességem, mivel nem véreztem. Ez hűlyeség, esetleg nem szakadt teljesen el a szűzhártyám. Nem hiszem, hogy valaha visszakapom a kedvem mindehhez. Nem is akarok pasit látni, vagy hogy valaki még a mellemhez is érjen. Mit tehetnék? El vagyok keseredve és nagyon rosszul érzem magam. S ha lehet, akkor valami értelmes tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre.
2008. júl. 27. 18:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%

Erre szerintem csak annyi tanácsot lehet adni, hogy az idő megoldja. :)

Szerintem még aránylag fiatal vagy, hidd el, egy kis idő elteltével ismét megjön a kedved, és kívánni fogod.

Sajnos az első alkalom lehet nagyon fájdalmas, ez vele jár. Későbbiekben már jobb lesz.

2008. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
nem voltál még felkészülve a szexre és nem volt hosszú az elöjáték és már bocs de ha kidobtad a pasid egy ilyenért akkor te nem is szeretted
2008. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Ha ennyire megundorodnál a pasiktól, hidd el, hogy megértenéd. Amugy nem volt valami hosszú kapcsolat. És majdnem 19éves vagyok!
2008. júl. 27. 18:54
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem őt kellett volna hibáztatnod! mikor lefeküdtetek, mindketten beleegyeztetek, Te is, szóval nem csak az ő hibája! De mostmár mind egy. A te életed, ez a te döntésed volt. Amúgy az én első alkalmam is nagyon fájdalmas volt, de úgy fogtam fel a dolgot, hogy legalább tudom, mire számíthatok legközelebb, és akkor már biztos jobban fogom érezni magam;) amúgy az is egyértelmű, hogy még nem voltál rá készen, vagy a pasid nem izgatott fel eléggé, csak belevágott a "közepébe". Ha ez így volt, akkor tényleg a volt barátod hibája volt. De hidd el, nem minden pasival ugyanolyan;) lehet jön majd egy olyan, aki már az érintésével is fel tud izgatni, és vele már biztos lesz a siker:) emiatt ne add fel, kevés lány mondhatja el magáról, hogy nem fájt neki az első alkalom!
2008. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia én már fél éve voltam együtt a (volt) pasimmal, amikor előszőr lefeküdtünk. Annyira fájt, hogy a könny is kicsordult a szememből, olyan volt, mintha belülről szét akarna feszíteni vmi, és azt hittem szétszakadok. Pedig előtte pettingeltünk, amiben ugye volt ujjazás is. Szóval amíg vele voltam (kb 5-6szor szexeltünk)mindig fájt. Aztán összejöttem a mostani párommal, és rettegtem lefeküdni vele, de mikor megtörtént semmit nem éreztem:-) Mármint fájdalmat:-) Úgyhogy ne keseredj el:-)
2008. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is 19 éves vagyok és 2 hete veszítettem el a szűzességem, több mint féléve vagyunk együtt a párommal! nekem is ijesztően fájt az első alkalom, meg nem is véreztem, 4szer hagytuk abba amig végig csináltuk! az első 10 szeretkezés rémes volt, nagyon fájt, nem tudtam mit kezdeni magammal, nyügös voltam meg minden! utána azt tanácsolta párom, hogy menjünk el együtt nőgyogyászhoz, elmentünk és ő azt mondta az a lehető legjobb amikor valakinek fáj az első, mert van olyan aki semmit sem érez és az a legrosszabb! ez késöbb megváltozik és szerencsére mi már ott tartunk, hogy csak egy picit fáj a behatolás az elején, utána tökéletes és már orgazmusom is volt! hidd el, egyszer te is élvezni fogod a szexet és idővel elfelejted ezt a rossz tapasztaaltot! ha akarod írhatsz privát emailt :)
2008. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg nem izgatott fel. Egy keveset csokoloztunk, meg-meg simogatta a mellem, meg a csiklom, ujjazás nem volt és látta, hogy nem akar bemenni, de addig probálta amig sikerült nagy nehezen. Hiába mondtam, hogy nem vagyok benedvesedve és nem fog menni, ugyis behatolt. És köszönöm a válaszokat. Rendesek vagytok!
2008. júl. 27. 20:09
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy ha tényleg ezt csinálta a pasid akkor az egy jó nagy barom volt és jó hogy dobtad :)
2008. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%

Én fiú vagyok, de van tapasztalatom ilyen téren. Esőként azt tanácsolom keresd meg a srácot és heréld ki a nevemben is. Az ilyen pasik miatt retteget a párom is a sextől. Kb neki is ilyen élménye volt. Ő 16 volt mikor elvesztette, a srác kb olyan volt mit a tiéd. Én 18 évesen ismertem meg, azóta túl volt még egy sárcon, bár vele szexre nem került sor, mert a barátnőm retteget, és sírásba tört ki ha megpróbálták, a szerencsémre és szerintem az övére is a srác el is hagyta, mivel neki szex nélkül nem kapcsolat a kapcsolat. Utánna jöttem én. Mindennél jobban szerettem, és szeretem a mai napig is. Több mint egy évünkbe telt, hogy eljussunk odáig, hogy a szex szóbakerülhessen. Most már több mint 3 éve vagyunk együtt minden téren boldogan.

Hogy mért írom ezt le? Hidd el lesz egy sárc aki úgy szeret téged mint én a páromat és hidd el mindent meg fog tenni hogy Te elfelejtsd ezt a rossz emléket, várni fog rád és gyengéd lesz, vele talán nem is fog fájni. Remélem rátalálsz, én mindenesetre szurkolok neked. Hozzáteszem nem ő volt az első lány az életemben, és volt már szűz lánnyal dolgom, de ilyen sosem fordult elő...

2008. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: köszönöm szépen a jo tanácsot, a megértést és a kedves szavakat. Kűlön dicséret, mert férfi vagy és igy gondolkozol. Kiherélném szivesen. Még mindig annyira fáj. Egy biztos, hogy egyhamar férfira nem fogok nézni. És talán azért, mer félek is.
2008. júl. 27. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!