Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszitettem a szűzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szűzességem és vele egyűtt a kedvem a férfiaktól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első alkalomról annyit mondhatok, hogy rettenetes volt. Ilyen fájdalmam még életembe nem volt! De megtörtént. Nem véreztem, de nem birtam a fájdalmat és abba kellett hagyni. A pasit ki is dobtam. Nem akarom, hogy többet egy se érjen hozzám. Barátnőm mondta hogy nem bizos, hogy elvette a szűzességem, mivel nem véreztem. Ez hűlyeség, esetleg nem szakadt teljesen el a szűzhártyám. Nem hiszem, hogy valaha visszakapom a kedvem mindehhez. Nem is akarok pasit látni, vagy hogy valaki még a mellemhez is érjen. Mit tehetnék? El vagyok keseredve és nagyon rosszul érzem magam. S ha lehet, akkor valami értelmes tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre.
2008. júl. 27. 18:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
100%

Szia!

Elolvastam az előttem szólók válaszát és azt tudom javasolni, hogy adj most időt magadnak, mert ez bizony így indításnak nem volt a legjobb. Nagyon sajnálom, ami veled történt és át tudom érezni, mert az első nekem is hasonló rosszul sült el:oltári fájdalmaim voltak,de én sem véreztem; alig vártam, hogy vége legyen. Akkor 16 voltam. Ma 25 évesen úgy gondolom, hogy nem az arra érdemesnek adtam az "ártatlanságomat".

Biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni azt a pasit, aki gyengéd lesz és elfeledteti veled ezt a rossz élményt. Hidd el, a szex nagyon jó is tud lenni, de gyakorlás és türelem kérdés. A jó szexet tanulni kell. Meg kell ismerni egymás testét és lelkét ahhoz, hogy tökéletes legyen a szeretkezés mindkettőtöknek. És léteznek olyan férfiak, akik képesek türelmesek lenni.

Szóval adj egy kis időt magadnak és hidd el, pár év múlva a feledés homályába merül az "első".

2008. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
93%
Na figyelj csak! Nagyon fontos, hogy tudd, hogy akárki akármit mondd és gyárihibásnak nevez, az ilyesminek csak is kizárólag lelki oka van!! Persze előfordulhat az extraszívós szűzhártya is, de nem valószínű a te esetedben, de ha mégis ezzel még nem kell foglalkoznod. Éppen ezért a nőgyógyászos dolgot nem tartom jó ötletnek, főleg, ha félsz tőle, nem kell még egy parás helyzet most neked. Szóval, ha nincsenek fizikai gondjaid azóta (terhességgyanú, vérzések stb...), akkor a szexuálpszichológust sokkal hasznosabbnak tartom. Szerintem sokat segíthetne, de ha nem akarod, akkoris meg fogsz tudni küzdeni a dologgal, bár nem lesz könnyű. Hagyj magadnak időt, vezesd le a feszültségedet sporttal vagy vmi hobbival, legyél sokat a barátnőiddel. A lényeg az, hogy ne fordulj magadba, mert ha elhagyod magad, megindulsz a lejtőn, és sokkal nehezebb lesz a visszaút. Aztán ha az ijedséged elmúlt, túltetted magad vmennyire a dolgon, akkor ismerkedj meg új emberekkel, járj szórakozni, kikapcsolódni, és hidd el, össze fog hozni a sors egy igazi férfival, akivel csakis jó tapasztalataid lesznek. Persze te majd iszonyat bizalmatlan leszel minden fiúval, ami nem is meglepő, de ha vmennyire megismersz vkit, meg tudod állapítani, hogy megbízható e vagy sem. Ha meg igen, akkor együtt kell megküzdenetek ezzel az emlékkel, és ebben akárki akármit mondd, csak a szerelem, a szeretet és a bizalom segíthet. Lehet, hogy először gondok lesznek még azzal a fiúval is, akit őszintén szeretsz meg ő is téged, de nagy türelem és nem lesz gond. És tudom, hogy ez még korai, de ha megfogadod a tanácsaimat 1x még szükséged lesz rá: ha a jövőben a legközelebbi próbálkozásnál is olyan lenne, hogy iszonyat fájna, vagy túl szűk lennél, begörcsölnél, az azt jelenti, hogy még mindig nem vagy rá felkészülve lelkileg. Lehet, hogy 1-2 hét múlva már minden simán fog menni (velem így volt!). Mondj el majd annak a fiúnak mindent, akiben megbízol (hidd el lesz még ilyen az életedben tényleg), ha igazán szeret tudni fogja, hogy mit kell tennie. És egy párna a feneked alá helyezve szintén sokat segíthet, nagyon sokat... Mindezek előtt, ha már jobban vagy kezdj el szerintem foglalkozni a testeddel, fedezd fel újra, mintha, még soha sem értél volna magadhoz. Ez azért jó, mert újra meg kell tanulnod ellazítani magadat és kívánni a szexet. Na szóval kemény menet lesz, de meg fogja érni! Ja, és a szexuálpszichológust azért ajánlom mégis, ha mégse akarnál menni, mert felgyorsítja a regenerálódási folyamatot, és mert azt írtad, hogy rosszul vagy kb minden férfitól/fiútól, gondolni se akarsz rájuk. Persze, hiszen az agyad reflexszerűen a szexhez és a férfiakhoz azt a rossz emléket társította. Tehát a szakember remélhetőleg ezen tud segíteni, ami nagy előrelépés. Szóval idő idő idő, nagyon sok kitartást, de nem lesz semmi baj, menni fog az mégha most reménytelennek is látod az egészet.:)
2008. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
50%

mekkora egy gyökér vagy.szerinted csak a pasi tehetett róla?

nekem is kurvára fájt az első mégse dobtam ki a pasim,azóta is együtt vagyunk,mert szeretjük egymást.nem ő tehetett róla,egyszerűen csak én voltam nagyon szűk...erre te nem gondoltál?

önsajnáltatás az megy...gratula,jobb is hogy nem akarsz több pasit..

2008. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Sajnálatra méltó csotány vagy! Nem is tudom mit keresel itt! Szerintem inkább a fejed szűk, s abba fért minimális mennyiségű ész, vagy inkább légűres tér van ott bent. Senki nem kiváncsi a nagyképű, üres dumádra. Ha szereted légy boldog vele, és ugy kefélj vele, mint a nyulak a mezőn. Tudod, vannak emberek akiknek még van lelkiállapotuk, nemcsak büdös nagy szájuk, mint neked! Luzer patkány! Az utolsó válaszolónak, nagy tisztelettel!
2008. júl. 29. 10:15
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné nem dobta volna gondolkodj már!:P Hiszen a szerelem elvileg mindent legyőz... ja, és ha egy fiú szeret nem fogja annak ellenére beléderőltetni, hogy mondod h hagyja abba, mert iszonyat fáj. Nekem is detto ugyanígy volt, mint amit a kérdező írt, de az én barátom szeretett és nem volt akkora vadbarom, hogy a görcs ellenére is belém erőltesse, hanem inkább átölelt és megvigasztalt!! És 2 hétre rá megtörtént, alig fájt, nem volt semmi gond, úgyhogy erről ennyit, aki szeret az nem fog gyakorlatilg megerőszakolni. Úgyhogy nagyon jól tette hogy otthagyta. NAGY a különbség...
2008. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"hogy állapitja azt meg? Voltam nőgyogyásznál, de akkor a végbélen keresztül nyult fel, és rettegek visszamenni, mert nagyon fájdalmas volt!"

Most biztos nem fog ilyet csinálni. Előtte mindent mondj el neki: akkor eleve óvatosabb lesz, és több időt is szán majd rád. Benyúlnia pedig nem is kell: ha még szűz vagy, kívül kell vágni. Ha nem vagy szűz, akkor pedig a hüvelybe fog nyúlni (ha kell egyáltalán) - és óvatosan, mert tudja mit jelent, amit elmeséltél. Volt már ilyen páciense, az valószínű.

2008. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én fiú vagyok, és ha fáj, pláne ennyire akkor bizony a pasi a hibás!! A fiúnak éreznie kell, hogy a lány fel van-e készülve rá, elég nedves-e, felizgult-e, ellazult-e. Ha igazán szeret a pasi, akkor figyel is az ilyen dolgokra. A doki ránézésre megmondja szűz vagy-e ahhoz nem kell benyúlnia. A szűzhártya ugyanis látható kívülről is!


Volex

2008. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
74%

jajj azt hiszed most kemény voltál? :D hogy hú de leoltottál? :D magadat égedet ezzel a hülye kérdéssel is nem veszed észre?

és csak hogy tudd..nem "kefélünk mint a nyulak a mezőn" nálunk inkább szeretkezés van.nem is tudom mire írtad egyáltalán ezt?! arra h fájt? akkor elmagyarázom...lassan és óvatosan csinálta,de úgyis fájt.a kérdéseden meg a válaszaidon látszik az értelmi képességed,itt vársz segítséget??egy szexológus többet tudna tanácsolni nem gondolod?meg egyáltalán...ki nem szarja le hogy elment a baszástól e kedved?mert a leírtak alapján ez az volt...úgy látszik csak arra vagy méltó,hogy jól megbasszanak mint az állatokat,aztán szenvedj ;) nem nézem le a palit,jól tette.ilyen egy hülye kurvának ez jár.

ha meg mégis kéne vmi a lyukadba ott a vibri ;) vagy vonulj be egy zárdába,akkor többet télleg nem kerülsz pasik közelébe,nyomorult szardarab.

és igaza van egy előző válaszolónak...minek feküdtél le egyáltalán vele?? éretlen kis majom vagy,"húú milyen érzés lehet ha bennem van egy fasz?" biztos ezt gondoltad magadban...hát rábasztál ;)

gondolkodj el magadon egy kicsit,mielőtt ostoba kérdéssel sajnáltatod magad és lepofázol minden válaszolót.

2008. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Tudod, nem mindenki olyan hűlye nagypofáju ringyó mint te. Itt látom, hogy van egy rakás értelmes ember, nem olyan ocska kis nagypofáju kukac, mint te. Vagy szőke vagy? mert akkor megértem. Hát szeretkezz a jo édesanyáddal, az se érdekel. Látom nincs ahol kiéld a stresszt és a gyerekes viselkedésedet és teszed itt a menőt. Le vagy szarva magasról. Csak egy sajnálatra méltó patkány vagy. Azt hiszed, hogy "Juj, de szuper ember vagyok és milyen qrva jo tanácsokat adok", és közbe, azt sem tudod, hogy hány füled van. Amig itt szerepelsz, addig olvasnál el egy könyvet, mert az IQ-d egyenlő a cipőméret osztva 5el. Szánalmas vagy! Öszintén sajnálom azt aki veled él és veled van egy házba. Szegény teremtések. Szoval, pofa sutba. Menj játszodd máshol a nagy menőt. Szánalmas görény vagy. Surmo p....!
2008. júl. 31. 13:23
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
te egy hülye szardarab kissebbségi kurva vagy melegedjél be és turkáljad a többi ringyónak a pináját addig sem szaporodtok! vagy dőlj a késedbe, azzal meg 10 millió másiknak teszel szívességet!
2008. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!