Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszitettem a szűzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szűzességem és vele egyűtt a kedvem a férfiaktól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első alkalomról annyit mondhatok, hogy rettenetes volt. Ilyen fájdalmam még életembe nem volt! De megtörtént. Nem véreztem, de nem birtam a fájdalmat és abba kellett hagyni. A pasit ki is dobtam. Nem akarom, hogy többet egy se érjen hozzám. Barátnőm mondta hogy nem bizos, hogy elvette a szűzességem, mivel nem véreztem. Ez hűlyeség, esetleg nem szakadt teljesen el a szűzhártyám. Nem hiszem, hogy valaha visszakapom a kedvem mindehhez. Nem is akarok pasit látni, vagy hogy valaki még a mellemhez is érjen. Mit tehetnék? El vagyok keseredve és nagyon rosszul érzem magam. S ha lehet, akkor valami értelmes tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre.
2008. júl. 27. 18:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy nem voltál nedves és csak egy kevés előjáték volt. Akkor nem is kívántad a pasit? Miért feküdtél le vele egyáltalán? Legközelebb csak olyan pasival feküdj le, akit igazán kívánsz. Mondjuk a srác is lehetett volna türelmesebb veled, nem őt akarom védeni.
2008. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
55%
Az előző válaszolónak. Nem minden lány nedvesedik be attól hogy megsimogatják, tudod vannak akikhez türelem kell és több előjáték, és nem azért mert nem akarja, vagy nem szeret egyszerűen iylen tipus és kész.
2008. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Akartam, és utoljára mikor megprobáltuk nagyon gyöngéd volt, de akkor nem éreztem magam felkészülve. Reméltem, hogy most is ugyonlyan szenvedélyes, gyöngéd lesz és annyira fel fog izgatni ,mint akkor. Nagyon vonzodtam hozzá...egész addig az időpontig. Akartam, és nem gondoltam volna, hogy igy fog elsülni, és egy rémálom marad meg, egy szép emlék helyett.
2008. júl. 27. 21:07
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak. Ha hiszed ha nem, én sem egy érintéstől leszek nedves. Nekem is kell egy kis simizés meg puszi. De már mikor elkezdjük, akkor érzem, hogy kívánom a párom. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ha túl rövid volt az előjáték és nem lett nedves, akkor nem nagyon kívánta a pasit. Azért csak nem kell ehhez egy óra? Ha meg nem kívánta, akkor minek feküdt le vele?
2008. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a kommentedet. Előző válaszoló vagyok. Csak annyit még, hogy biztos találsz majd olyat, aki türelmes veled. Az én párom is ilyen. Nagyon figyelt rám az első alkalommal. Talán legközelebb, ha odáig jutsz egy sráccal, mondd el neki, hogy legyen veled gyengéd.
2008. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
72%

Hát sajnálom hogy így történt, bíztatnálak hogy jobb lesz, meg egyszer még megjön a kedved, és egyéb hülyeségek, de nem biztos. Nekem is volt egy rettenetes élményem egy pasival 4 éve, azóta nem vagyok képes semmiféle kapcsolatra, nincs szükségem pasikra, gyűlölöm mindet, önzőek, szemetek, csak magukra gondolnak (tisztelet a kivételnek, de olyannal még nem találkoztam).

Na mindegy, amit tehetsz hogy próbálod elfelejteni ami történt, foglald el magad valamivel, sport, akármi, talán neked idővel sikerül túllenni ezen. Sok szerencsét.

2008. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Látom vannak mgértők, de vannak akik engem okolnak. Ugyis megtette volna, higyjétek el, ha erőszakkal is. Ahogy viselkedett rájöttem, hogy arra is képes volt. És igyis-ugyis én veszitettem. Megprobálom elfoglalni magam. Remélem sikerül.
2008. júl. 27. 21:27
 18/49 anonim ***** válasza:
72%
Én is annyit tudok mondani hogy az idő megold mindent!Jó ötlet volt kirugni a pasit megérdemelte az biztos!Szerintem te nem voltál hibás egyáltalán,hülye volt a pasid de nagyon!Idővel megbarátkozol a gondolattal hogy mi történt és találsz olyan fiút aki nem enyire hülye és gyengéd hozzád....sok sikert a továbbiakhoz,türelem,az idő megold mindent!
2008. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
16%

Nekem volt egy barátnőm akit nem tudtam megdugni mert nagyon fájt neki a "közeledés". Nyaltam 1 óráig, cirógattam, puhítottam, tocsogott a létől de még így is fájt neki. Annyira hogy végül feladtam és elküldtem inkább...az ilyen csajokat inkább szerencsétlennek nevezném. Az hogy te azért utálod a férfiakat mert "gyárihibás" vagy, és tízszeresen fájna neked az első ez szerintem önző gonoszság.

Szerintem inkább ne is érjen hozzád 1 pasi se az elkövetkezendő 100 évben és nem lesz semmi bajod.

A többiek ellesznek a szeretkezés gyönyörével te pedig ott fogsz sínylődni egyedül egy sarokba.

2008. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
3%
Az előzőhöz még, hogy miért nincs benned 5 másodperc szikla akarat, hogy márpedig te kibirod ezt? Úgyis csak az első szar...ja hogy ezt te nem tudtad? Akkor minek akarsz dugni??
2008. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!